Zmarszczki to nie wyrok.

Fachowcy przeprowadzający szczegółowe analizy składu kosmetyków nie raz dochodzą do wniosku, że krem o wartości 30 zł ma podobne działanie do takiego, który jest kilkukrotnie droższy.

Polscy i zagraniczni celebryci niechętnie przyznają się do odbytych zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej. Na ich nieszczęście, wprawne oko profesjonalisty pozna wszelkie zmiany spowodowane mniej lub bardziej inwazyjnymi operacjami. Dlatego, zamiast od razu kłaść się „pod sklapel”, warto zapoznać się z ofertą kosmetyków, mających na celu przedłużenie młodości. Okolice oczu i zmarszczki wokół nich mogą zostać wygładzone i ujędrnione bez potrzeby wydawania horrendalnych sum na zabiegi.

Na jakie efekty możecie liczyć?

To jest uzależnione od głębokości zmarszczek. Żaden krem nie jest magiczny i nie zredukuje ich do zera, ale przecież mimiczne zmarszczki świadczą o naszym usposobieniu. Każdy uśmiech, smutek czy krzyk sprawiają, że skóra i mięśnie pod nią pracują, w efekcie kreśląc na twarzach wyraziste linie. Czy komuś się to podoba, czy nie – okolice oczu całkowicie pozbawione zmarszczek, wyglądają nienaturalnie jak część maski.

Jednak, wybierając odpowiednie kosmetyki, możecie liczyć na zminimalizowanie zmarszczek oraz poprawę jędrności, elastyczności i napięcia skóry. A to wygląda świeżo i zdrowo.


Krem pod oczy

przeciwzmarszczkowy


Które składniki kosmetyków są dla Was?

Szukając kremu pod oczy, nie kierujcie się zasadą „im droższy, tym lepszy”. Fachowcy przeprowadzający szczegółowe analizy składu kosmetyków nie raz dochodzą do wniosku, że krem o wartości 30 zł ma podobne działanie do takiego, który jest kilkukrotnie droższy. Zwracajcie uwagę przede wszystkim na skład. Niektóre nazwy mogą wydawać niezrozumiałe, dlatego przybliżę Wam te substancje aktywne, których powinniście szukać:

 Vialox jest uzyskiwany z jadu węża i ze względu na swoje właściwości, nazywa się go alternatywą dla botoksu
• Inyline to peptyd rozkurczający, który wygładza zmarszczki i zmniejsza skurcze mięśni
 Eyeliss usprawnia krążenie żylne, zapobiega wiotczeniu skóry i poprawia jej gładkość

Kiedy sięgnąć po krem przeciwzmarszczkowy?

Pielęgnacja anti-age może się kojarzyć z poważną dojrzałością wiekową. Jednak kurację mającą na celu nie tylko zniwelowanie istniejących zmarszczek, ale również zapobieganie powstaniu nowych, możecie rozpocząć już około 25-go roku życia. To wówczas zwalnia produkcja naturalnego kolagenu, przez co skóra zaczyna tracić elastyczność. Pamiętajcie, by wybrać krem dostosowany do Waszego wieku i rodzaju cery. W tym celu najrozsądniej jest skontaktować się z profesjonalistą, który doradzi wybór optymalnego kosmetyku.

Krem pod oczy

przeciwzmarszczkowy

Jeśli sama masz ochotę sprawdzić, w czym rewolucja w likwidacji zmarszczek to, zakupy zrobisz TUTAJ. Koniecznie daj znać, czy sprostały Twoim oczekiwaniom!

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Amazing Look
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Przedłużanie rzęs metodą 2D...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *