Zmarszczki to nie wyrok.

Fachowcy przeprowadzający szczegółowe analizy składu kosmetyków nie raz dochodzą do wniosku, że krem o wartości 30 zł ma podobne działanie do takiego, który jest kilkukrotnie droższy.

Polscy i zagraniczni celebryci niechętnie przyznają się do odbytych zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej. Na ich nieszczęście, wprawne oko profesjonalisty pozna wszelkie zmiany spowodowane mniej lub bardziej inwazyjnymi operacjami. Dlatego, zamiast od razu kłaść się „pod skalpel”, warto zapoznać się z ofertą kosmetyków, mających na celu przedłużenie młodości. Okolice oczu i zmarszczki wokół nich mogą zostać wygładzone i ujędrnione bez potrzeby wydawania horrendalnych sum na zabiegi. Żegnamy zmarszczki!

Bye, bye zmarszczki! Na jakie efekty możecie liczyć?

zmarszczki

To jest uzależnione od głębokości zmarszczek. Żaden krem nie jest magiczny i nie zredukuje ich do zera, ale przecież mimiczne zmarszczki świadczą o naszym usposobieniu. Każdy uśmiech, smutek czy krzyk sprawiają, że skóra i mięśnie pod nią pracują, w efekcie kreśląc na twarzach wyraziste linie. Czy komuś się to podoba, czy nie – okolice oczu całkowicie pozbawione zmarszcze, wyglądają nienaturalnie jak część maski.

Jednak, wybierając odpowiednie kosmetyki, możecie liczyć na zminimalizowanie zmarszczek oraz poprawę jędrności, elastyczności i napięcia skóry. A to wygląda świeżo i zdrowo.

calluna
calluna

Które składniki kosmetyków są dla ciebie?

Szukając kremu pod oczy, nie kieruj się zasadą „im droższy, tym lepszy”. Fachowcy przeprowadzający szczegółowe analizy składu kosmetyków nie raz dochodzą do wniosku, że krem o wartości 30 zł ma podobne działanie do takiego, który jest kilkukrotnie droższy. Zwracaj uwagę przede wszystkim na skład. Niektóre nazwy mogą wydawać niezrozumiałe, dlatego przybliżę ci te substancje aktywne, których powinnaś szukać, chcąc zminimalizować zmarszczki:

 Vialox jest uzyskiwany z jadu węża i ze względu na swoje właściwości, nazywa się go alternatywą dla botoksu
• Inyline to peptyd rozkurczający, który wygładza zmarszczki i zmniejsza skurcze mięśni
 Eyeliss usprawnia krążenie żylne, zapobiega wiotczeniu skóry i poprawia jej gładkość

Kiedy sięgnąć po krem przeciwzmarszczkowy?

Pielęgnacja anti-age może się kojarzyć z poważną dojrzałością wiekową. Jednak kurację mającą na celu nie tylko zniwelowanie istniejących zmarszczek, ale również zapobieganie powstaniu nowych, możesz rozpocząć już około 25-go roku życia. To wówczas zwalnia produkcja naturalnego kolagenu, przez co skóra zaczyna tracić elastyczność i pojawiają się zmarszczki. Pamiętaj, by wybrać krem dostosowany do twojego wieku i rodzaju cery. W tym celu najrozsądniej jest skontaktować się z profesjonalistą, który doradzi wybór optymalnego kosmetyku.

calluna
centerfillers

Przeczytaj też artykuł na temat stymulatorów tkankowych, o TUTAJ. Dowiesz się, jak przebiega produkcja kolagenu, który ma ogromny wpływ na młody wygląd 🙂

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Wspólnie przygotujmy się na wiosnę
W tym roku przygotowania do wiosny zaczęliśmy niezwykle szybko. Dość mamy już...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.