Qfair

qfair-makijaz-pernamentny-ust

Qfair — wyselekcjonowane produkty z branży beauty

Qfair to sklep oferujący szeroki asortyment renomowanych marek dla branży beauty. Jego specjalnością są pigmenty do makijażu permanentnego brwi i ust. Qfair jest bardzo popularny wśród profesjonalistów, gdyż jego produkty dają spektakularne efekty. Qfair działa na rynku już od 17 lat. Promuje jedynie starannie wyselekcjonowane produkty od renomowanych producentów. Najwyższej jakości wykonania, trwałe, z dobrym składem chemicznym i pozytywnymi opiniami użytkowników oraz w atrakcyjnej cenie, adekwatnej do jakości oferowanego asortymentu.

W czym specjalizuje się firma Qfair?

Specjalizacją Qfair jest makijaż permanentny, na którym zna się doskonale, stale poszerzając wiedzę o nowinki w tej tematyce. Platforma ta proponuje szeroki wybór innowacyjnych pigmentów do makijażu permanentnego brwi i ust, które można dopasować do każdego rodzaju cery.  Klientki są szczególnie zadowolone z niesamowitych efektów końcowych z użyciem tych preparatów. Swoją ofertę Qfair kieruje do profesjonalistów z branży beauty. W bogatej gamie produktów Qfair szczególne miejsce zajmują pigmenty do makijażu permanentnego brwi i ust od SWISS COLOR®. To globalny dostawca szeroko pojętych usług, który specjalizuje się w makijażu permanentnym, microbladingu, urodzie medycznej oraz pigmentacji paramedycznej, gdzie dostarcza właściwe produkty.

Staramy się znaleźć równowagę stosunku ceny do jakości oferowanych produktów.

Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowany przez Nas produktów przy ich wyborze kierowaliśmy się opinią użytkowników, jakością wykonania, składem chemicznym, trwałością, serwisem przed i po sprzedażowym. Zbiór informacji podczas selekcji ułatwił nam podjęcie decyzji dotyczącej oferty. Cena jest ważnym czynnikiem podczas wyboru ale nie powinna odgrywać kluczowej roli.

Co jeszcze oferuje Qfair?

Ponadto sklep proponuje biżuterię hipoalergiczną oraz preparaty kosmetyczne. Zapewnia serwis przed jak i po sprzedażowy, szkolenia z produktów i autorskie szkolenia z Makijażu Permanentnego, które prowadzi międzynarodowy Master Trener Agnieszka Mikołajczuk, będąca właścicielką firmy Beatuy Projekt.

qfair-brazowe-pigmenty
qfair-czarny-pigment
qfair-czerwone-pigmenty
qfair-pigment-pomaranczowy-czerwony