Skin Therapy &Aesthetic

 

Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty?

Najpopularniejszy zabieg który oferujemy w gabinecie to trapie kwasami ( ferulowy, migdałowy, salicylowy, tca), zabiegi na bazie retinolu 3-Retises CT Yellow peel, a także wodorowe oczyszczanie, mezoterapia igłowa a także mikronakłuwanie z RF.
Terapia skóry w moim gabinecie polega na spersonalizowanym dobraniu zabiegów pod problem klienta. W trakcie kuracji klient jest w stałym kontakcie z kosmetologiem.

Co Was wyróżnia spośród konkurencji?

Przy pierwszej konsultacji staram się doradzić badania krwi ogólną diagnostykę, rzetelną ocenę i w razie potrzeby skierowanie do dermatologa. Proponuje suplementy diety, które polecam w danym przypadku po dokonaniu. W moim gabinecie bazuje na topowych wspaniałych markach kosmetycznych, jakimi są Zo skin Health , Mediderm/ Sesderma. Firmy te wzbudziły moje zaufanie po paru latach współpracy pod względem wspaniałych efektów połączonych z terapia. Salon kosmetologiczny Skin Therapy & Aesthetic by Magdalena Kamińska został stworzony z myślą o pomaganiu ludziom i holistycznym podejściu do klienta. Jako kosmetolog mam duże doświadczenie z różnym kolorytem skóry od afroamerykańskiej po azjatycka, a także różne problemy skórne. Pracowałam w topowych klinikach w Londynie z klientami z pierwszych stron gazet między innymi Sonique Clarke, Tiffany Trump. 

 

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
L’Biotica
Producent kosmetyków Biovax. L’biotica to spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *