Skin Therapy &Aesthetic

 

Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty?

Najpopularniejszy zabieg który oferujemy w gabinecie to trapie kwasami ( ferulowy, migdałowy, salicylowy, tca), zabiegi na bazie retinolu 3-Retises CT Yellow peel, a także wodorowe oczyszczanie, mezoterapia igłowa a także mikronakłuwanie z RF.
Terapia skóry w moim gabinecie polega na spersonalizowanym dobraniu zabiegów pod problem klienta. W trakcie kuracji klient jest w stałym kontakcie z kosmetologiem.

Co Was wyróżnia spośród konkurencji?

Przy pierwszej konsultacji staram się doradzić badania krwi ogólną diagnostykę, rzetelną ocenę i w razie potrzeby skierowanie do dermatologa. Proponuje suplementy diety, które polecam w danym przypadku po dokonaniu. W moim gabinecie bazuje na topowych wspaniałych markach kosmetycznych, jakimi są Zo skin Health , Mediderm/ Sesderma. Firmy te wzbudziły moje zaufanie po paru latach współpracy pod względem wspaniałych efektów połączonych z terapia. Salon kosmetologiczny Skin Therapy & Aesthetic by Magdalena Kamińska został stworzony z myślą o pomaganiu ludziom i holistycznym podejściu do klienta. Jako kosmetolog mam duże doświadczenie z różnym kolorytem skóry od afroamerykańskiej po azjatycka, a także różne problemy skórne. Pracowałam w topowych klinikach w Londynie z klientami z pierwszych stron gazet między innymi Sonique Clarke, Tiffany Trump. 

 

Więcej o salonie
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Bio Estetic
W Bio Estetic znajdą Państwo szeroką gamę profesjonalnych produktów skierowanych do gabinetów...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.