Beauty Loungue

 

Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty?

Aktywnie prowadzimy monitoring statystyk wszystkich usług, które zamawiają Nasi klienci i regularnie omawiamy to w każdym miesiącu. W roku 2020 zrealizowaliśmy w sumie 2447 usług, choć na rynku pojawiliśmy się 18.05.2020 i w dodatku w bardzo trudnym czasie…  W N7 Beauty Lounge mamy szeroki wachlarz usług na brwi, rzęsy, paznokcie, włosy a także makijaż. Do najpopularniejszych zabiegów w swoich kategoriach zalicza się:
* Balayage (wśród zabiegów na koloryzacje włosów), Ultradźwiękowa rekonstrukcja włosów DAVINES GLOSS (wśród zabiegów na pielęgnacje włosów)
* Manicure i Pedicure hybrydowy (wśród zabiegów na paznokcie)
* Stylizacja brwi z koloryzacją henną żelową + laminacja (wśród zabiegów na brwi i rzęsy)

Co Was wyróżnia spośród konkurencji?

Jesteśmy marką inną niż wszystkie, ponieważ zarządzaną przez ekspertów w dziedzinie IT (Information Technology), dlatego mamy zupełnie inne spojrzenie na biznes w obszarze Beauty. Wnosimy do niej świeżość i innowacje poprzez stosowanie najskuteczniejszych praktyk w zarządzaniu biznesem i projektami. Czas, jakość i satysfakcja klienta, to zdecydowanie Nasze najsilniejsze atuty. W Naszym salonie klienci mogą jednocześnie otrzymać kilka usług np. manicure i pedicure lub manicure, makijaż i zabiegi na włosy. Serwis Naszych usług nie kończy się w salonie. Do większości zabiegów po wizycie wysyłamy klientom linki do artykułów z Naszego bloga z praktycznymi informacjami jak postępować, aby efekt z zabiegu utrzymał się jak najdłużej. Stali klienci Naszego salonu otrzymują więcej benefitów poprzez udział w programie lojalnościowym. Kładziemy również bardzo duży nacisk na promowanie naszej marki w sieci. W ciągu zaledwie 6 miesięcy udało się nam uzyskać około 150 pozytywnych komentarzy na Google i ponad 400 na portalu Moment. Dzięki tym zabiegom już jesteśmy salonem nr 1 w Gdyni na portalu Moment.pl z oceną 4.99! W sieci staramy się być maksymalnie aktywni, można Nas odnaleźć pod nazwą @n7beautylounge na FB, Instagramie, YouTube, Tik Toku, Google oraz naszej stronie internetowej: www.n7beautylounge.pl
Poniżej linki do najpopularniejszych komercyjnych materiałów video: https://youtu.be/p5q92dqVmjI
https://youtu.be/xCIi3SjtnRg

Czy w Waszym salonie można również kupić produkty do pielęgnacji domowej?

Tak, aktualnie prowadzimy sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy marki Davines. W 2021 roku planujemy tą ofertę poszerzyć o produkty do paznokci, gdyż planujemy wystartować z akademią N7 Nail Academy.


Więcej o salonie

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Spa&Uroda 2/2020
Ten numer katalogu Spa&Uroda ma przygotować salony beauty na nowości. Takie, które...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.