EPTADERM

EPTADERM jest szwajcarską marką dermokosmetyków, specjalizującą się zarówno w dermatologii klinicznej, jak i kosmetycznej.

 EPTADERM – z myślą o wspieraniu skóry

Produkty EPTADERM są tworzone z myślą o wspieraniu skóry we wszystkich jej podstawowych funkcjach poprzez korygowanie i zapobieganie zaburzeniom i chorobom.
EPTADERM postanowił skupić się na problemach dermatologicznych, angażując się profesjonalnie, z pełnymi kompetencjami i pasją na poszukiwaniu oryginalnych i skutecznych składników do wytwarzanych dermokosmetyków.
Działamy zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (Good Manufacturing Practice).
Nasze produkty są bezzapachowe i bez parabenów. Wszystkie posiadają badania kliniczne.
Nie testujemy na zwierzętach.

EPTADERM – intensywne serum anti-aging EPTA C35 

Intensywne serum antyoksydacyjne z najwyższym na rynku 35% stężeniem witaminy C do użytku domowego EPTA C35 jest silnie skoncentrowanym serum skomponowanym dla jak najlepszego zapobiegania, ochrony i korekcji uszkodzeń skóry, zachodzących w procesie starzenia.
Jest znakomitym preparatem do pielęgnacji domowej po zabiegach kosmetycznych.
Formuła serum wspomaga syntezę kolagenu, zapobiega przedwczesnemu starzeniu skóry, niweluje wolne rodniki oraz blokuje mechanizm hiperpigmentacji. Skóra staje się rozświetlona, elastyczna i ujednolicona.

EPTADERM – seria produktów EPTA SPOT 

Seria produktów EPTA SPOT jest dedykowana dla osób zmagających się z problemem przebarwień.
W serii produktów znajdziemy EPTA SPOT Cleansing Light Scrub to delikatny peeling myjący dedykowany skórze z przebarwieniami. Formuła peelingu zawiera rozjaśniające oraz złuszczające składniki, przygotowujące skórę na zastosowanie kosmetyków niwelujących. Kolejnym produktem linii EPTA SPOT jest EPTA SPOT Day Cream to krem na dzień przeznaczony dla skóry z przebarwieniami. Formuła kremu wspomaga rozjaśnienie istniejących przebarwień a także zapobiega powstawaniu nowych, przywracając cerze jednolity koloryt oraz blask. Nadaje się do każdego typu skóry. Stanowi idealną bazę pod makijaż.
Na noc warto zastosować EPTA SPOT Night Serum to intensywne serum na noc do walki z przebarwieniami skóry. Widocznie redukuje istniejące przebarwienia oraz zapobiega powstawaniu nowych.
Innowacyjna i kompletna formuła serum ma właściwości rozjaśniające przebarwienia, przywraca skórze jednolity koloryt oraz dodaje blasku.