Norden Cosmetics

Norden-cosmetics-produkty

Norden Cosmetics - klika słów o naszej firmie

Firma Norden Cosmetics powstała w 2012 roku w Rydze na Łotwie.
Weszła w świat kosmetyki od linii do zabiegów na ciało.
Za główny cel postawiła sobie stworzenie łatwych w użyciu produktów dla profesjonalistów: masażystów i fizjoterapeutów oraz uzyskanie widocznych i pozytywnych rezultatów dla klienta.
Produkty do zabiegów dla SPA: peelingi oraz kosmetyki do masażu takie jak: maski, masła, mleczka i oleje bardzo szybko zyskały uznanie i zapotrzebowanie ze strony profesjonalistów.

Norden Cosmetics - oleje do masażu

Oleje do masażu Norden Cosmetics to kompozycja naturalnych olei: z pestek winogron, słodkich migdałów, sezamu oraz z nasion rzepaku. Oleje te mają bardzo bogate działania na skórę: regenerują, nawilżają i odmładzają oraz oczyszczają skórę z toksyn i poprawia krążenie. Olej można stosować do masaży tradycyjnych jak i orientalnych. Wzmacnia, zmiękcza, normalizuje i nawilża skórę.
Skóra po masażu jest aksamitnie miękka, gładka i przyjemna w dotyku. Nie zostawia tłustej warstwy. Bogactwo aromatów cudownie wpływa na organizm w zależności od właściwości relaksująco bądź pobudzająco.

Norden Cosmetics - masło do masażu

Norden Cosmetics stworzył masła do masażu, aby zaoferować klientom różne rodzaje masażu, a ten na maśle stanowi największą przyjemność i regenerację skóry.
Wyjątkowość tego produktu to bogactwo składników, które intensywnie regenerują, odżywiają, wygładzają i pobudzają skórę. Masło do masażu to kompozycja olei: z nasion palmy oleistej, pestek winogron i nasion rzepaku oraz maseł: shea i z nasion kakaowca. Głębokie odżywienie i regeneracja ciała. Idealne dla skór przesuszonych i potrzebujących intensywnej pielęgnacji.

Norden-cosmetics-zolte
Norden-cosmetics-rozowe
Norden-cosmetics-czekolada