Adako

adeko_Glowne

Adako – do Twojego gabinetu

Na pewno zależy Ci na komforcie i bezpieczeństwie klientów. Dlatego inwestujesz w jednorazowe serwetki, podkłady i inne akcesoria niezbędne do prawidłowego wykonania proponowanych zabiegów. Nie zapominaj jednak o produktach, które wymagają regularnego prania i odpowiedniej pielęgnacji.

Możesz w łatwy sposób podnieść rangę swojego gabinetu, stawiając na przykład na tekstylia z wygrawerowanym logo Twojej marki. Ręczniki, czepki czy opaski kosmetyczne wymagają szczególnej troski o czystość, dlatego proponujemy Ci proszki do prania ADEKO, dedykowane takim osobom, jak Ty — profesjonalnym w każdym calu. Nasze środki pozwolą Ci zachować w czystości również pracowniczą odzież.

Adako – w Twoim SPA

Wiesz już, że nasze produkty świetnie sprawdzą się w salonach fryzjerskich, czy kosmetycznych. Wspaniale nadają się również do utrzymania czystości i świeżości tekstyliów w specjalistycznych obiektach dbających o dobre samopoczucie swoich klientów. Preparaty ADAKO odznaczają się niezwykle wysoką jakością i skutecznością. Jeśli zależy Ci na doskonałej obsłudze klientów, postaw na nasze propozycje. Pozytywnie zaskoczą się atrakcyjne ceny oraz efekt, który nada tekstyliom świeżość, przyjemny zapach i niezwykłą, wręcz sterylną czystość.

Adako — czego potrzebujesz?

Proponujemy nie tylko preparaty do profesjonalnego zastosowania. Nasze proszki nadają się do używania również w domowym zaciszu. Jeśli więc zależy Ci na nieskazitelnej higienie również poza miejscem pracy, odwiedź naszą stronę i wybierz środki, dzięki którym Twoja rodzina poczuje się wyjątkowo.
Sprawdź rozwiązania dedykowane zarówno specjalistycznym lokalom, jak i klientom indywidualnym. Jesteśmy pewni, że spotkają się z Twoim uznaniem i mamy nadzieję, że wrócisz do nas po więcej. W naszej ofercie czekają nie tylko proszki do prania, ale również płyny, wybielacze, odplamiacze i inne niezbędne akcesoria. Zapraszamy, poznaj nas bliżej!

297barlonextrad
apreturanova-e1649338901347
adeko-proszek-e1649338863475
adako-odplamiacz-e1649338881420