AM Hair Academy

 

Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty?

Naszym najpopularniejszym zabiegiem jest koloryzacja wielotonowa / AIRTOUCH dzięki której włosy zyskują wiele blasku, trójwymiarowej formy oraz optycznej objętości.

Natomiast naszym najpopularniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym jest specjalistyczna pielęgnacja NUOVA FIBRA (do włosów zniszczonych, osłabionych i kruchych). Zabieg odpowiada za odbudowę oraz przywrócenie jednolitości i siły. Wzbogacony o Bond Creator Complex (BCC) – sprawia ,ze włosy stają się pełne, zwarte i zauważalnie zdrowsze.

 

Co Was wyróżnia spośród konkurencji?


AM Hair Academy to doświadczeni, otwarci i pełni pasji styliści którzy współpracują ze sobą od paru lat. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach marki KEMON. Mieścimy się w samym sercu Gdańskiej Starówki otoczonej pięknymi zabytkami miasta. O swój rozwój dbamy biorąc udział w licznych szkoleniach oraz współpracujemy z najlepszymi trenerami marki KEMON w Polsce.

Pracujemy na marce, która wielką uwagę zwraca na ekologię i ochronę środowiska, dlatego wszystkie produkty w salonie – kosmetyki oraz sprzęty wykonane są z materiałów recyklingowych.

Czy w Waszym salonie można również kupić produkty do pielęgnacji domowej?

Owszem, w naszym salonie można zakupić produkty do pielęgnacji domowej, na których sami na co dzień pracujemy, co wiąże się z tym, że przy dokonywaniu zakupu przez klientkę/klienta postaramy się idealnie dobrać kosmetyki do jego indywidualnych potrzeb. 

  • Na Piaskach, 80-846 Gdańsk
  • 798 388 316
  • AMHairAcademy
  • amhairacademy@icloud.com
Więcej o salonie
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Jack Hool
Lakiery hybrydowe.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.