AM Hair Academy

 

Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty?

Naszym najpopularniejszym zabiegiem jest koloryzacja wielotonowa / AIRTOUCH dzięki której włosy zyskują wiele blasku, trójwymiarowej formy oraz optycznej objętości.

Natomiast naszym najpopularniejszym zabiegiem pielęgnacyjnym jest specjalistyczna pielęgnacja NUOVA FIBRA (do włosów zniszczonych, osłabionych i kruchych). Zabieg odpowiada za odbudowę oraz przywrócenie jednolitości i siły. Wzbogacony o Bond Creator Complex (BCC) – sprawia ,ze włosy stają się pełne, zwarte i zauważalnie zdrowsze.

 

Co Was wyróżnia spośród konkurencji?


AM Hair Academy to doświadczeni, otwarci i pełni pasji styliści którzy współpracują ze sobą od paru lat. Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach marki KEMON. Mieścimy się w samym sercu Gdańskiej Starówki otoczonej pięknymi zabytkami miasta. O swój rozwój dbamy biorąc udział w licznych szkoleniach oraz współpracujemy z najlepszymi trenerami marki KEMON w Polsce.

Pracujemy na marce, która wielką uwagę zwraca na ekologię i ochronę środowiska, dlatego wszystkie produkty w salonie – kosmetyki oraz sprzęty wykonane są z materiałów recyklingowych.

Czy w Waszym salonie można również kupić produkty do pielęgnacji domowej?

Owszem, w naszym salonie można zakupić produkty do pielęgnacji domowej, na których sami na co dzień pracujemy, co wiąże się z tym, że przy dokonywaniu zakupu przez klientkę/klienta postaramy się idealnie dobrać kosmetyki do jego indywidualnych potrzeb. 

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Apis Natural Cosmetics
Apis Natural Cosmetic to rodzinna firma produkująca profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.