Kosmetyki Beata

Kosmetyki Beata


kosmetyki-beata-kobieta-z-kremem


logo-beata

Kosmetyki Beata – postaw na świadomą pielęgnację i sprawdź ofertę dostępną w naszym internetowym sklepie.
Oferowane przez nas produkty spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

 Kosmetyki Beata – kilka słów o nas

Sklep kosmetyki Beata oferuje produkty różnorodnych marek. Każda z firm, jaką mamy przyjemność posiadać w portfolio, wyróżnia się charakterystyczną dla siebie filozofią oraz gamą produktową.
Wszystkie nasze firmy skupiają się na prowadzeniu badań laboratoryjnych, w celu przedstawienia Klientom jak najbardziej nowoczesnych rozwiązań pielęgnacyjnych. Posiadając w swojej ofercie tak różnorodne marki kosmetyczne, z tak bogatą propozycją pielęgnacyjną, stajemy się idealnym partnerem dla osób poszukujących skutecznych rozwiązań na swoje niedoskonałości.
Zapewniamy nowoczesny serwis na najwyższym poziomie, wsparcie i opiekę Reprezentanta Handlowego oraz wykwalifikowanego Trenera Marki.
Posiadamy produkty takich marek jak Guam, Leim oraz Osmotica oraz polecamy je jako jedne z najlepszych na rynku.

Kosmetyki Beata – marka Guam Lacote

Dostępna w sklepie kosmetyki Beaty marka Guam od ponad 30 lat kradnie serca kolejnym pokoleniom kobiet. Skutecznie pomaga w walce z niedoskonałościami przywracając jędrną, piękną skórę.
Sekret marki Guam to jej matka – firma Lacote. To ona stworzyła ją z pasji i potrzeby pomocy kobietom na całym świecie w skutecznej walce z cellulitem. Tak rozpoczęła się wspaniała przygoda, w Modenie we Włoszech w 1986 roku. Dzięki swojemu zaangażowaniu i jakości Lacote stało się szybko jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw we Włoszech. Dzisiaj odpowiada na potrzeby kobiet w całej Europie, w Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej i Środkowej, oferując im szeroką gamę kosmetyków pielęgnacyjnych opartych na algach.

 Kosmetyki Beata – Marka Osmotica

Dostępna w naszym sklepie marka Osmottica Medicosmettic to producent kosmetyków, ukierunkowanych na odmłodzenie. Podstawę stanowi najwyższej jakości Astaksantyna, zawarta w kosmetykach oraz kapsułkach do użytku wewnętrznego. Ponadto kosmetyki wzbogacone są ekstraktami z 33 roślin o udokumentowanym działaniu odmładzającym. Jest to absolutnie nowy wymiar walki z procesami starzenia.


Zobacz naszą ofertę

kosmetyki-beata-krem-bialy

kosmetyki-beata-guam-krem-czerowny

kosmetyki-beata-krem-na-wypryski

kosmetyki-beata-guam-krem


Poprzednie
Następne

tel. 500 007 716
sklep@kosmetyki-beata.pl

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Kosmetyki Lynia — skuteczna moc ceramidów
Zadaniem ceramidów jest odbudowa naturalnej bariery hydrolipidowej skóry.
Czytaj więcej