MANICURE HYBRYDOWY, NOWY WYMIAR DZIĘKI PRODUKTOM JACK HOOL

wzornik neon pastel line
Znasz ten ból gdy jesteś na wakacjach i tracisz kilka paznokci… Ech, dotąd brałam tę panikę za lekką przesadę. Do tegorocznych wakacji…

Tu puszka otwierana pazurkiem, tam nieuważne odbicie piłki, no i … nieszczęście gotowe. Ciekawe czy byłoby tak samo, gdyby mój manicure hybrydowy była wykonana naprawdę dobrymi produktami.

DOBRYMI PRODUKTAMI CZYLI TYMI OD JACK HOOL

wzornik nude perfection

Muszę się Wam przyznać, że właśnie na wakacjach poznałam tę markę. Wiadomo, szukałam ratunku, zatem skorzystałam z usługi lokalnej stylistki paznokci. Dotąd Jack Hool był dla mnie obcą firmą, ale dziś wiem, że ta niby przypadkowa znajomość zaowocuje dłuższą fascynacją. W końcu nic nie dzieje się bez przyczyny. Wybrałam stylizację baby boomer. Kierowała mnie czysta kalkulacja – jeśli znów stracę paznokieć, to po prostu nie będzie się to rzucać w oczy. Ale uwierzcie, że bez pamięci zakochałam się w produkcie, który ułatwia wykonanie tego typu stylizacji. Tym produktem jest Base Baby Boomer Jack HOOL.

rozlany fioletowy lakier hybrydowy

Konsystencja i trwałość produktu sprawił, że nie musiałam skracać wszystkich paznokci. Wręcz przeciwnie, stylistka tą bazą przedłużyła mi połamane paznokcie. Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie dopytała o inne zalety Base Baby Boomer. Jako jedną z głównych zalet usłyszałam, że jest plastyczna dzięki czemu pozwala wyrównać niedoskonałości płytki oraz nadaje jej idealnie gładką powierzchnię. Jest odpowiednio gęsta, co w konsekwencji ułatwia nadbudowanie paznokcia i stworzenie idealnej krzywej C. Jej samopoziomująca formuła ułatwia dokładną aplikację. 

Doskonale łączy się z lakierem hybrydowym tworząc trwały manicure hybrydowy na ponad 3 tygodnie – o tak! Tego właśnie doświadczam. Takie problemy jak kruche i cienkie paznokcie są rozwiązane dzięki tej bazie. Idealnie wzmacnia i utrwala najsłabsze płytki, a przy tym nadaje im przepięknego blasku. Kolejnym bezspornym plusem jest bezproblemowe usuwanie jej za pomocą pilnika lub acetonu. Doskonale również sprawdza się jako produkt bazowy pod masy żelowe.


rozlany seledynowy lakier

Trwały manicure

w pastelowo neonowym kolorze


BOGATA GAMA LAKIERÓW HYBRYDOWYCH ORAZ INNYCH PRODUKTÓW DO STYLIZACJI

wzornik red life

Do stworzenia idealnego baby boomera niewątpliwie najlepsza jest Base Baby Boomer. Jednak to nie wszystkie produkty, o których chciałabym Wam opowiedzieć. Moją uwagę przykuły szczególne topy. Gama 7 produktów nawierzchniowych w formule no wipe, to nabłyszczacze, które czarują. Dosłownie. Top Glow to niesamowite wykończenie każdej stylizacji za pomocą pięknie mieniących się drobinek. Oprócz tego, zapewniają również blask i długotrwałą ochronę, która trwa aż do zmiany stylizacji.

buteleczka z czerwonym lakierem hybrydowym 2

Glow to top hybrydowy przeznaczony do nabłyszczenia i utrwalenia lakierów hybrydowych. Z powodzeniem może być stosowany także jako wykończenie stylizacji akrylowej, akrylożelowej lub żelowej. Zapewnia on długotrwały, utrzymujący się do 6-ciu tygodni mocny połysk. Jego struktura powoduje, że jest odporny na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowym atutem jest niezwykła delikatność dla naturalnej płytki. Dzięki temu z powodzeniem może być używany przez osoby z wrażliwą, a nawet atopową skórą.


czarny rozlany lakier

Perfekcyjni i trwały

manicure bez odpryskiwania


Zapraszam Was TUTAJ do zapoznania się również z niezwykle bogatą gamą kolorów lakierów hybrydowych. Na pewno będziecie tak samo jak ja, pozytywnie zaskoczeni.

A TU znajdziecie coś bez czego moim zdaniem nie ma salonu, czy gabinetu, czyli jednorazowe ręczniki i inne produkty związane z higieną Twoich usług. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.