MLashes

MLashes


mlashes-kępki-rzęs-czarne-z-pęsetą


mlashes-logo

MLashes – spektakularny efekt rzęs oraz brwi

Odpowiednio wystylizowane rzęsy oraz brwi zapewnią spektakularny efekt, a także znacznie skrócą czas poświęcany na codzienny makijaż. Wiemy, jak podkreślić spojrzenie i chętnie się tą wiedzą dzielimy podczas przeprowadzanych przez nas szkoleń. Wiemy też, czego potrzebują profesjonalne stylistki i ich klientki – i dlatego otworzyliśmy sklep internetowy z produktami z najwyższej półki i w atrakcyjnych cenach!

Poznaj nasz asortyment

W asortymencie posiadamy między innymi paletki rzęs syntetycznych w wielu wersjach do wyboru. Przeznaczone są one do aplikacji metodą 1:1, 2D, 3D i nie tylko. Zapewniamy również wszelkiego rodzaju kleje, pęsety, preparaty, taśmy do separacji czy artykuły jednorazowe i inne akcesoria ułatwiające pracę stylistki. Przygotowaliśmy również coś wyjątkowego dla podkreślenia i przedłużenia efektu stylizacji – tusze i odżywki przeznaczone do codziennej pielęgnacji rzęs.

MLashes – z miłości do stylistek

MLashes powstało dla stylistek, które cenią sobie jakość, a jednocześnie dobrą cenę. Staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, aktualnych trendów i wymogów. Dbamy o to, aby praca była jeszcze przyjemniejsza.

W naszym sklepie są wszystkie produkty niezbędne do wykonania aplikacji. Także artykuły jednorazowe, wspomagające higieniczną pracę. Zapewniamy także szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs.

Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów. Dlatego chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy.

mlashes-kępki-rzęs-czarne

mlashes-kępki-rzęs-zielone

mlashes-kępki-rzęs-niebieskie

mlashes-pęsety


Poprzednie
Następne

tel. 790 411 440
biuro@mlashes.pl
ul. J. Cieślikowskiego 30
54-622 Wrocław

Tags from the story
,
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Kriomedpol
Producent urządzeń do krioterapii i kriochirurgii. 
Czytaj więcej