Manicure w 30 minut? Wiemy jak!

Manicure w 30 minut? Wiemy jak!
Manicure w 30 minut? Wiemy jak!
Wizyta u stylistki paznokci ma być przyjemnością. Zarówno dla klientki, jak i profesjonalistki. Wszystkim zależy na tym, by efekt końcowy był zjawiskowy, a wspólne spotkania przy manicure - regularne.

Zapytałam jedną z zaprzyjaźnionych stylistek, ile czasu zajmuje jej wykonanie hybrydowego manicure w klasycznej, jednokolorowej wersji. Kiedy usłyszałam, że może to trwać nawet dłużej niż godzinę, byłam zaskoczona. Teraz, kiedy tak łatwo dostępne są lakiery z inteligentnym systemem? Gdy wystarczy tylko wiedzieć, które produkty zaspokoją potrzeby profesjonalistów i ich klientek? No cóż, wygląda na to, że koleżanka potrzebuje mojej pomocy 😉 Specjalnie dla niej i dla ciebie opiszę działanie lakierów marki Mollon Pro.

Lakier, który myśli?

manicure

Lakiery Mollon Pro w wersji Monophase Cream naprawdę zostały opracowane w systemie SMART! Co to oznacza w praktyce? Produkty można nazwać jako “one step” – do ich użycia nie ma konieczności stosowania topu i bazy. To już znacznie ułatwia i przyspiesza pracę, prawda? Super sprawa, jeśli zależy ci na sprawnym wykonaniu stylizacji w ekspresowym tempie. A na pewno dobrze wiesz jak to jest, kiedy klienta się spieszy i wpada tylko “na chwilę” 😉

manicure

Lakiery pozwalają też na tworzenie bardziej rozbudowanych zabiegów – na przykład użycie topu da tobie więcej możliwości wykończeniowych. Stylistka, która przetestowała dla nas markę Mollon Pro zwróciła uwagę na to, że ich konsystencja jest bardzo łatwa i przyjemna w rozprowadzaniu. To dzięki samopoziomującej się, gęstej formule. Pochwaliła też pigmentację oraz sam krótki pędzelek, którym wykonuje się precyzyjne ruchy.


Lakiery hybrydowe

do wykonania szybkiego manicure


Pielęgnacja… przy okazji

manicure

Kiedyś dużo mówiło się o tym, że hybrydowy manicure niszczy płytkę paznokcia. W przypadku produktów Mollon Pro jest wręcz odwrotnie. Seria Monophase Cream zawiera jedwab, który ją wzmacnia. Na stronie www.sklep.mollonpro.com znalazłam też opinie klientek. I to była dopiero skarbnica wiedzy! Co bardzo ważne dla mnie – przeczytałam bardzo dużo komentarzy osób zapewniających, że te lakiery nie uczulają. Nie wiem jak ty, ale ja dość często sprawdzam sugestie klientów różnych sklepów internetowych. Muszę przyznać, że tym razem jestem pod wrażeniem tylu pozytywnych słów.

manicure

Kolorowe love

manicure

Moda na kolorowe stylizacje paznokci zmienia się z sezonu na sezon. Jednak pewne odcienie są ponadczasowe. Pastele, które przywędrowały do nas od Mollon Pro zostały przywitane z ogromnym entuzjazmem. Nie ma co się dziwić – kobiece kolory kojarzące się z wiosną i latem są obecnie pożądane wszędzie – od odzieżowych stylizacji, poprzez makijaż, aż po paznokcie. Osobiście upodobałam sobie numer 25, który przywodzi mi na myśl kolor słońca zachodzącego nad morzem. To połączenie pomarańczy, żółci i różu – kwintesencja lata 🙂


Kolorowe lakiery

z proteinami jedwabiu


Podsumowanie

manicure

Czy lakierami Mollon Pro można wykonać manicure w 30 minut? Nasza stylistka zapewnia, że tak 🙂 Jak widzisz, można się też swobodnie bawić kolorami, bo każdy z nich prezentuje się wyjątkowo soczyście. Pewnie jesteś ciekawa, jak trwały jest ten efekt. Otóż to kolejne, pozytywne zaskoczenie – odprysków szukałyśmy bardzo uważnie, ale nasze sokole oczy przez długi, długi czas nie zarejestrowały ani jednego 😉 Pozostaje mi tylko polecić Mollon Pro i zaprosić cię na ich stronę, gdzie poza opisywanymi lakierami hybrydowymi czekają inne produkty pomocne podczas stylizacji paznokci. Kliknij TUTAJ i zanurz się w świecie kolorów.

Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę, zerknij jeszcze na tę propozycję terminala płatniczego, o TUTAJ. Zapewnisz komfort sobie i swoim klientkom 🙂

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Kabulska & Karauda
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Koloryzacja – w 80%...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.