Lakiery Hybrydowe Do Paznokci Shellac– Gwarancja jakości i bezpieczeństwa pracy w salonie.

kolekcja wild romantics
Lakiery hybrydowe do paznokci to odpowiedź na potrzebę trwałego manikiuru. Połączenie zaangażowania, wiedzy i umiejętności stylistów oraz produktów wysokiej jakości to gwarancja zadowolenia klienta no i oczywiście sukcesu. A o tym jak to osiągnąć opowiem poniżej. Zapraszam do lektury.

Lakiery hybrydowe to sposób stylizacji paznokci, który od wielu lat jest kluczową usługą w gabinetach stylizacji paznokci lub kosmetycznych. Klientki oraz stylistki cenią ten sposób stylizacji dzięki trwałości oraz jakości. Zawsze jednak zadają sobie pytanie który kolor wybrać? Często zapominając o marce i jakości produktu oraz jego wpływu na stan i kondycję paznokci.  Wśród kosmetyków dostępnych na rynku, moją uwagę przykuła marka CND Shellac i za chwilę postaram się wyjaśnić na czym polega różnica. W szczególności moje serce skradła nowa kolekcja kolorystyczna Wild Romantics zawierająca odważne, ultrakobiece odcienie.  Uwierzcie mi nie byłabym sobą, gdybym nie postanowiła ich sprawdzić. Poznaj 6 oryginalnych kolorów i dowiedz się między innymi:

czym wyróżnia się lakier hybrydowy Shellac od marki CND?

jakie kolory wchodzą w skład kolekcji Wild Romantics?

które produkty do stylizacji paznokci polecam najbardziej?

Czym wyróżnia się marka CND?

topy

CND to wieloletni pionier tworzenia produktów do stylizacji paznokci na skalę ogólnoświatową. To właśnie wyróżnia tę markę, stawiając ją jako nr 1 spośród innych, działających na rynku. Już od ponad 40 lat marka CND z prawdziwie głębokim zaangażowaniem podejmuje działania mające na celu rozwój branży pielęgnacji paznokci. Opracowuje pionierskie, profesjonalne produkty oraz usługi, które wspierają stylistów w zakresie technik pielęgnacji dłoni i stóp. To spowodowało, że CND jest nie tylko wzorem dla innych marek, ale również wytacza trendy i podnosi poprzeczkę pracującym w profesjonalnych gabinetach stylistom. Wśród marek CND znajdziecie, lakiery hybrydowe Shellac, lakiery winylow Vinylux, systemy przedłużeń paznocki PLEXIGEL, BRISA, Rentention+ oraz bogatą gamę kosmetyków pielęgnacyjnych.


CND Shellac Top coats

Bazy i topy,

które przedłużą trwałość stylizacji


Wczytując się w misję marki, której kluczowym zagadnieniem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, usług, edukacji oraz wsparcie merytoryczne i marketingowe, mamy pewność, że wszystko co wyjdzie spod skrzydeł CND będzie najwyższej jakości. Co oczywiście potwierdzone jest licznymi badaniami w najnowocześniejszych laboratoriach. CND dąży do perfekcji z niezmiennym zaangażowaniem i oddaniem. Jeśli zatem zależy Ci na wprowadzeniu do salon marki, która jest niezawodna i nowoczesna, to CND będzie idealnym rozwiązaniem.

Ale teraz chciałabym skupić się na lakierach hybrydowych Shellac. Co je wyróżnia, dlaczego są inne od wszystkich?

Każda z nas, która pracuje w branży nawet od   krótszego czasu, słyszała słowa “onycholiza”, “zielone bakterie”, “zniszczone paznokcie”. Nawet klientki, które poprzednio nie mogły nosić stylizacji z powodu rozwarstwiania się paznokci, reakcji alergicznej czy innych dolegliwości, będą mogły z powodzeniem nosić na swoich paznokciach Shellac.

CND SH Candlelight

Shellac nie zawiera dodatku szkodliwych substancji,  tak jak większość tanich lakierów hybrydowych, czyli toluenu, formaldehydu, ftalanów, żywicy formaldehydowej, kamfory, ksylenu i parabenów. W porównaniu do innych marek Shellac posiada niższy poziom rozpuszczalników i nieco wyższą lepkość, dzięki czemu nie wydziela nieprzyjemnego zapachu oraz łatwo się z nim pracuje a możliwość wystąpienia alergii jest zminimalizowana.

Każdy kolor charakteryzuje się innym składem chemicznym, który jest gwarancją poprawnego utwardzenia produktu w lampie bez względu na to czy pracujemy z kolorem białym czy np. czarnym.

Shellac poprawia stan słabych, cienkich paznokci poprzez dodanie mocnej, ale cienkiej powłoki ochronnej. Shellac pomaga również kruchym paznokciom, dodając twardą, sprężystą powłokę dla elastycznej ochrony. Uświadom swoje klientki, że wszystkie obawy związane z manicure hybrydowym mogą zostać zminimalizowane dzięki systemowi CND Shellac.

System usuwa się bardzo szybko bez frezarek, które jak wiemy w dłoniach niedoświadczonej stylistki mogą spowodować długotrwałe uszkodzenia, przepiłowania i osłabienie płytki paznokcia. W konsekwencji paznokcie są cienkie jak pergamin. W systemie lakierów hybrydowych CND Shellac potrzebujesz jedynie Offly Fast i folii z wacikiem do zdejmowania stylizacji hybrydowej. Pozbywasz się bezproblemowo stylizacji nawet w 5 minut a skóra wokół paznokcia jest nawilżona dzięki olejkowi makadamia.

Sama aplikacja produktu jest szybka i bezproblemowa gdyż CND zawsze opracowuje swoje produkty tak, aby usprawnić pracę w salonie.

Kolekcja Wild Romantics, czyli ukłon w stronę kobiecości

CND SH Wrapped in Linen

Najnowsza kolekcja jesienna lakierów hybrydowych do paznokci CND to ukłon w stronę wolności, miłości i natury. Paleta tych pięknych jesiennych odcieni zachęca do wrzucenia hamulca w naszym pędzącym życiu, zaprasza do odnalezienia spokoju oraz piękna w wyrafinowanej i niezwykle eleganckiej prostocie. 

CND SH Wooded Bliss

Wild Romantics to gama sześciu nowych kolorów lakierów hybrydowych do paznokci, która zapewni niezwykle trwały manicure z przepięknym blaskiem. Kolory zaprezentowane przez CND idealnie wpisują się w jesienny klimat, zapewniając przyjemne ukojenie podczas długich wieczorów. Znajdziesz wśród nich przepiękną głęboką czerwień Books & Beaujolais, klasyczny, neutralny Wrapped in Linen, czerwoną terakotę Soft Flame, fiołkoworóżowy Wooded Bliss, żółtą nawłoć Candlelight oraz klejnotowy, stonowany fiolet Verbena Velvet. Kolory z kolekcji są dostępne także w palecie kolorów lakierów winylowych do paznokci- Vinylux.


CND Shellac Base Coat and Wear Extender Base Coat

Lakiery hybrydowe

Shellac w różnych kolorach


Chciałabym w tym momencie jeszcze nadmienić – bo to również niezwykle ważne, że oprócz wspaniałych kolorów, cudownej jakości, koszt tych lakierów hybrydowych jest przystępny i jak najbardziej w zasięgu ręki każdego, kto ceni sobie jakość. Przyznam szczerze, że mam przeogromny kłopot, który pierwszy zagości na moich paznokciach…

CND SH Verbena Velvet

Must have profesjonalnej stylistki

CND SH Soft Flame

Kolekcja lakierów hybrydowych do paznokci Wild Romantics od CND Shellac to zdecydowany must have profesjonalnego i ceniącego wysoką jakość salonu stylizacji paznokci. Ale to nie wszystko. Chciałabym opowiedzieć o jeszcze jednej gamie produktów, które zwróciły moją uwagę. Oczywiście, idąc w ślad za misją firmy, produkty te są innowacyjne i kolejny raz podnoszące jakość hybrydowym sposobom stylizacji paznokci. 

CND SH Books&Beaujolais

Mam tu na myśli system Plexigel – żel w pędzelku do zadań specjalnych. To wszechstronny i wygodny żelowy system przedłużania paznokci. Żel z pędzelkiem zamknięty w butelce, to produkt który zapewnia ponad 3 tygodnie siły, długości i kształtu. Idealnie sprawdzi się w formowaniu paznokci, naprawianiu ich, kształtowaniu oraz budowaniu do dowolnej długości. Plexigel jest kompatybilny z lakierami Shellac i Vinylux.


CND Shellac and Plexigel

Plexigel

idealny do przedłużania paznokci


To niezastąpiony produkt w każdym salonie stylizacji paznokci. Koniecznie musisz spróbować tego produktu. Wraz z lakierami hybrydowymi do paznokci stworzysz piękny, trwały, a także zdrowy manicure, a Twoje klientki będą w pełni zadowolone. 

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
Beauty Face – rozpieszczanie przez maskowanie
Komponowanie zabiegów i poszerzanie repertuaru pielęgnacyjnego mojego gabinetu to zawsze duże wyzwanie...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.