Wyposażenie kosmetyczne

wyposazenie-kosmetyczne-gabinet

Wyposażenie kosmetyczne — lider rynku krajowego

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.
W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Wyposażenie kosmetyczne — zadowolenie klienta naszym priorytetem

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością. Posiadamy bogaty asortyment paznokciowy, fryzjerski, kosmetyczny oraz wyposażenie studia tatuażu.

Wyposażenie kosmetyczne — kosmetyki marki Apis

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy kosmetyki marki Apis. Marka w swoich produktach wykorzystują głowie naturalne składniki, które cieszą się coraz większą popularnością. Oferujemy Państwu profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała od marki Apis. Kosmetyki dedykowane są zarówno dla klienta indywidualnego, jak również salonów kosmetycznych i gabinetów profesjonalnych. Regularne stosowanie naturalnych preparatów z linii Apis Cosmetics wpływa dobroczynnie na skórę, odmładzając ją i czyniąc Cię piękniejszą, zdrowszą i bardziej promienną każdego dnia.

Wyposażenie kosmetyczne — wszystko co potrzebne do wyposażenia salonu

Każdy salon powinien zaopatrzyć się w różne renomowane urządzenia kosmetyczne, w zależności od możliwości świadczenia poszczególnych usług. Nadają się one zarówno do salonów piękności, zakładów kosmetycznych, jak też centrum SPA. W naszym sklepie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz do wyposażenia swojego salonu. Postaw na wygodne meble kosmetyczne, na których każda klientka poczuje się komfortowo i zrelaksuje bez problemu. W naszej hurtowni znajdziesz nie tylko wygodne meble kosmetyczne, ale również urządzenia kosmetyczne. Gwarantujemy Państwu niezawodność, wysoka jakość i atrakcyjna ceny.

Wyposażenie kosmetyczne — profesjonalne urządzenia

Oferowany przez nas nowoczesny analizator, który pozwala w bardzo dużym powiększeniu obejrzeć stan skóry i włosów. Idealnie sprawdzi się w medycynie, kosmetyce, trychologii, dermatologii. Idealnie widoczne komórki, przebarwienia oraz znamiona dają możliwość dobrania najbardziej optymalnego zabiegu do kondycji skóry. Urządzenie wyposażone jest w mikrokamerę, która poprzez połączenie z komputerem podaje powiększony obraz. Kamera posiada funkcję kręcenia filmu oraz robienia pojedynczych zdjęć. Ponadto analizator wyposażony jest w oświetlenie LED, którego natężenie można sterować ręcznie. Zdjęcia oraz filmy z analizy skóry lub włosów można zapisywać na dysku. Pozwala to na porównanie stanu skóry przed i po zabiegach.
Zapoznaj się z całą ofertą profesjonalnych urządzeń oferowanych przez naszą hurtownie, aby jak najlepiej zadbać o swoich klientów.

plyn-Wyposazenie-kosmetyczne-
Wyposazenie-kosmetyczne-plyn-do-dezynfekcji
Wyposazenie-kosmetyczne-pasta
Wyposazenie-kosmetyczne-produkt-szczoteczka
Wyposazenie-kosmetyczne-maska