Prestige Style

prestige-style-kobieta-z-perfumem

Prestige Style - wysoka jakość i produkty światowych marek 

Prestige Style wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem. Działa aż w trzech sektorach gospodarki, z których najbardziej popularnych jest sprzedaż luksusowych perfum od światowej sławy producentów, jak Armani, Chanel, Dior, Dolce&Gabbana, Gucci, Hugo Boss, Versace i wiele innych.
Prestige Style proponuje klientom szeroki wybór oryginalnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakupy na ich stronie to czysta przyjemność z możliwością niezwykle szybkiej dostawy, w trakcie której towar jest odpowiednio zabezpieczony. Klienci mogą liczyć na bezproblemowy, szybki kontakt oraz pomoc doświadczonej firmy.

Prestige Style – dla niej, dla niego i dzieci

W ofercie Prestige Style znajduje się specjalna linia damska, męska oraz kosmetyki dla dzieci. Asortyment jest imponująco szeroki. W kategorii dla pań dostępne się perfumy i wody damskie, testery, zestawy, dezodoranty, żele pod prysznic, tusze do rzęs, akcesoria. W dziale męskim zaś perfumy, wody, testery, zestawy, dezodoranty, wody po goleniu, kosmetyki i akcesoria do golenia, żele pod prysznic.  Najmłodszym przygotowano ciekawą ofertę perfum, żeli pod prysznic i kosmetyków do makijażu.

Wszystkie produkty pochodzą od cenionych na świecie i znanych marek. 

Chemia gospodarcza, przemysłowa i kosmetyka samochodowa

Prestige Style to nie tylko kosmetyki damskie, męskie i dziecięce, ale także szeroki wachlarz produktów do domu, warsztatu, maszyn rolniczych, firm i wielu wielu innych, jak i produkty do samochodu.  W dziale z chemią gospodarczą znajdują się niezastąpione preparaty do dezynfekcji, niezbędne do czyszczenia łazienki, kuchni, salonu. A także żele do prania, płyny do płukania, odświeżacze powietrza, środki do mycia podłóg, prania tapicerki i dywanów. Odnajdziemy tu również preparaty do czyszczenia szyb, luster, ekranów oraz ręczniki, czyściwa i puszystą, chłonną, miękką mikrofibrę.
 Chemia przemysłowa to przede wszystkim chemia przeznaczona do warsztatów, pasty i płyny do mycia rąk, aktywne piany i środki myjące.
Kategoria chemia samochodowa zawiera takie produkty, jak szampony i aktywne piany do mycia zewnętrznego, preparaty do czyszczenia i konserwacji wnętrz, środki eksploatacyjne, pianownice i opryskiwacze, szczotki, gąbki, mikrofibra, a nawet zapachy i odświeżacze powietrza.

prestige-perfum-meski-niebieski
prestige-style-perfum-damski-pomaranczowy
prestige-style-perfum-meski