L’Biotica

Producent kosmetyków Biovax.

L’biotica to spółka zajmująca się produkcją kosmetyków od 2005 roku. Nasze preparaty, powstają w laboratoriach i zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Polsce. Asortyment L’biotica jest dostępny w ok. 5 tys. aptek, w wiodących drogeriach sieciowych (Rossmann, Hebe, Natura) oraz sklepach zielarsko-medycznych na terenie całego kraju.

Ambicję i kluczowy cel firmy stanowi dostarczanie najwyższej jakości produktów pielęgnacyjnych.
Ich komponenty pochodzą z terenu Unii Europejskiej i podlegają starannej selekcji pod względem jakości. W naszych nowoczesnych laboratoriach korzystamy z bogactwa natury oraz innowacyjnych technologii. Tworzymy w pełni bezpieczne, maksymalnie efektywne formulacje, które „zamykamy” w estetycznych, funkcjonalnych opakowaniach.

Wierzymy, że produkty L’biotica pozwalają odkryć naturalne piękno kobiet (i mężczyzn), rozpieścić zmysły zapachem, kolorem oraz konsystencją – a jednocześnie zapewnić skuteczną profilaktykę przed negatywnym wpływem cywilizacji na zdrowie i urodę. Poprzez nasze preparaty do twarzy, włosów i ciała, pragniemy być blisko naszych Klientów; „towarzyszyć” im w codziennej pielęgnacji i wspierać w zdrowym dbaniu o siebie. Proponujemy bogaty wachlarz kosmetyków (bez parabenów i szkodliwych substancji), dopasowany do różnych typów skóry oraz włosów.

“Troszczymy się o Twoje piękno. Naturalnie i profesjonalnie.” 

lbiotica_5
lbiotica_4
lbiotica_3
lbiotica_2

tel. 801 555 020
kontakt@lbiotica.pl
ul. Władysława Łokietka 58
81-736 Sopot

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
TRISTAR COSMETICS
Hurtownia kosmetyków Firma TRI STAR Cosmetics to firma z ponad 20 letnim...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.