Konopiecbd.com.pl

Konopiecbd.com.pl - Najwyższa jakość

Jesteśmy firmą składającym się z pasjonatów, którzy współpracują z ekspertami z całej Europy. Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości. Naszą motywacją jest nadanie roślinie konopi nowego miejsca w naszym społeczeństwie. Na terenach naszego kraju, nasi przodkowie korzystali z dobrodziejstw konopi przez setki lat. Jedna z pierwszych dokumentacji marihuany jako leku pochodzi z tradycyjnej medycyny chińskiej, ma prawie 5000 lat i została napisana przez Shen Nunga, “ojca chińskiej medycyny i farmakologi”

Nasze motto to – “Najwyższa Jakość”, możesz  zaufać nam oraz produktom oferowanym w naszym sklepie, ponieważ gwarantujemy 100% jakości i uczciwości.

Kosmetyki konopne

Kosmetyki konopne charakteryzują się wyjątkowo łagodną formułą wzbogaconą o naturalny olej konopny, który zapewnia intensywne nawilżenie, koi podrażnienia i odpręża napięty naskórek. Olej konopny, dzięki lekkiej konsystencji, bardzo szybko się wchłania i pozostawia skórę jedwabiście delikatną w dotyku. Zawarte w nim substancje odżywcze szybko redukują istniejące zmarszczki i opóźniają jednocześnie proces starzenia się skóry, dając oczekiwane rezultaty już po pierwszych aplikacjach.

30-dark-hempire-cbd
kmcbdrozg-1
seborea1
Mentholka
Alpa-francovka-lesana-1000ml
cg-ultracare-150ml-allskin-water-2020-scaled