Arganicare

Naturalna pielęgnacja włosów
i twarzy.

Tajemnica zdrowia, skuteczności i piękna zawarta
w składnikach.

Już od 15 lat zajmujemy się sprzedażą organicznych kosmetyków do włosów. Od początku swojej działalności dostarczamy najlepszej jakości produkty do pracowni fryzjerskich, salonów kosmetycznych, a także Klientów indywidualnych.

Kosmetyki Arganicare pochodzą z natury. Ich składniki wyprodukowała ziemia, a nie laboratorium. My przetworzyliśmy je w taki sposó,b by były najcenniejszym źródłem składników odżywczych, regenerujących, wzmacniających lub leczących Twoje ciało a w szczególności włosy. Musisz jednak wiedzieć, że robiąc to, pamiętaliśmy o naszej wspólnej planecie i jej mieszkańcach. Rolnicy dostarczający nam produkty nie używają chemii, rośliny rosną w swoim naturalnym środowisku, a my sprawdzamy, by nie były eksploatowane nadmiernie. W procesie pozyskiwania ekstraktów, rafinowania olejów, pozyskiwania witamin itp., nie używamy chemii, a jedynie siły wody, temperatury i nacisku. Wszystkie procesynaturalne i występują w otaczającym nas środowisku.

Wspólnym zadaniem wszystkich kosmetyków Arganicare jest kompleksowe wsparcie skóry głowy i włosów – czyli niezbędna podstawa pięknej i zdrowej fryzury. Każdy z kosmetyków zawiera skrupulatnie dobraną mieszankę składników o wielokierunkowym działaniu pielęgnacyjnym. Celem wszystkich kosmetyków Arganicare jest kompleksowe nawilżenie, wzmocnienie, naprawa Twoich włosów.

male 1z4
male 2z4
male 3z4
male 4z4

Arganicare
ul. Morska 162
81-225 Gdynia
tel. +48 691 019 676
biuro@arganicare.pl

Stworzone przez
Więcej od Ola
Lena Lashes Professional
Marka Lena Lashes Professional dla najbardziej wymagających Stylistek. Rzęsy Lena Lashes produkowane...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.