Apis Natural Cosmetics

apis-glowne

Apis Natural Cosmetic — z pasji do kosmetologii

Apis Natural Cosmetic to rodzinna firma produkująca wielofunkcyjnie działające kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała. Firma powstała w 1988 roku,
a jej założycielem jest biotechnolog Krystyna Arcabowicz, którą całe życie pasjonowała kosmetologia. Historię firmy rozpoczęła produkcja kremu z mleczkiem pszczelim, który do dzisiaj cieszy się uznaniem wśród klientów. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozpoczęła produkcję kosmetyków na bazie minerałów z Morza Martwego, które dostarczają skórze tylko najlepsze pierwiastki gwarantując skuteczne spektrum działania. Kosmetyki dostępne są w dwóch kategoriach- detalicznej, skierowanej do indywidualnego odbiorcy i profesjonalnej, skierowanej dla gabinetów kosmetycznych i SPA. Od początku powstania firmy priorytetem w produkcji była najwyższa jakość oddawanego w ręce klientów produktu.

Apis Natural Cosmetic — najnowszymi osiągnięciami biotechnologii

Posiadamy własne laboratoria mikrobiologiczne, technologiczne i fizyko-chemiczne. W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie biochemii
i biologii Apis Natural Cosmetic ściśle współpracuje z placówkami naukowo-badawczymi. Wysoką skuteczność kosmetyków potwierdzają badania prowadzone przez doświadczonych dermatologów i kosmetologów oraz systematycznie prowadzone testy kosmetyków. Pracujemy zgodnie z wymogami normy ISO 22716 GMP. Chcąc potwierdzić najwyższą jakość naszych produktów, uzyskaliśmy w roku 2016 znak TÜV Rheinland GMP ISO 22716. Produkujemy kosmetyki najnowszej generacji kusząc jednocześnie atrakcyjną ceną. Naszą misją jest szacunek dla natury a pasją najnowsze osiągnięcia nauki. Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów, którzy od lat stosując nasze produkty doceniają ich znaczenie dla urody.

Apis Natural Cosmetic — profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych

Marka Apis Natural Cosmetics dba o to, by profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych spełniały wymagania jak najszerszej grupy osób.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że aby klienci wrócili do salonu skorzystać z kolejnej usługi, kosmetyki SPA (profesjonalne) muszą cechować się najwyższą jakością, skutecznym działaniem i jednocześnie – delikatnością dla każdego typu cery. To właśnie dlatego stworzenie produktów o tak kompleksowych właściwościach jest tak trudne. Apis Natural Cosmetics podołał jednak temu zadaniu i może zaoferować kosmetyki do salonów kosmetycznych i SPA, które spełniają wszelkie normy oraz wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Apis Natural Cosmetic — oferta kosmetyków do gabinetów kosmetycznych

Nasze kosmetyki do salonów kosmetycznych są idealnym uzupełnieniem wielu popularnych zabiegów. W ofercie posiadamy produkty do przeprowadzania eksfoliacji w przypadku cer z problemami i przebarwieniami; dysponujemy szerokim asortymentem kosmetyków do ciała, wspomagających ujędrnianie, nawilżanie i odżywianie, a także regenerację skóry odwodnionej. Profesjonalne kosmetyki do gabinetów kosmetycznych to także oferta obejmująca produkty pielęgnacyjne i regenerujące do włosów: szampony, maski oraz odżywki. Warto wiedzieć, że nasze produkty wytwarzane są we własnych laboratoriach, w Polsce – to właśnie dzięki takim działaniom kontrolujemy proces ich powstawania od skomponowania receptury, aż po zamknięcie produktu w opakowaniu. Do salonów kosmetycznych polecamy zwłaszcza serie zawierające w składzie minerały z Morza Martwego, które wykazują niezwykłe właściwości pielęgnujące. Przekonaj się, jak siła tych minerałów może przyciągać coraz więcej zadowolonych klientów!

apis-peeling-gruszkowy-enzematyczny
apis-peeling
apis-oczyszczajacy-plyn
maslo-z-konopii-zel-aloesowy
apis-krem-do-stop
apis-krem-regnerujacy