Apigen Royal

APigen-zestaw-kosmetkow

Apigen Royal — unikatowe kosmetyki z pszczelim jadem

O ile pieczenie swędzenie czy mrowienie w miejscu w którym użądliła nas pszczoła nie jest ani trochę miłym doznaniem, o tyle zastosowanie jadu pszczelego do odmłodzenia, nawilżenia i polepszenia ogólnej kondycji naszej skóry, brzmi już bardzo ciekawie, czyż nie? Mianowicie, dzięki jego właściwościom i zawartej w nim melitynie działa na cerę nawilżająco, odmładzająco oraz poprawię jej ogólny stan. Skuteczność tych genialnych kosmetyków została potwierdzona badaniami. A ich wysoka jakość jest warta swej ceny, mimo iż nie należy do najniższych. Markę Apigen Royal stworzyli biotechnolodzy, których specjalnością jest odnajdywanie nowoczesnych rozwiązań w zakresie kosmetologii przy użyciu drogocennych darów pochodzących z natury, a konkretniej od nieocenionych pszczół i ich jadu. Choć kojarzy się on przede wszystkim z pieczeniem w miejscu użądlenia, które jest nieprzyjemne, okazuje się, że potrafi działać także w bardzo pozytywny sposób.

Apigen Royal — z natury dla Twojej skóry

Niepowtarzalna formuła preparatów z pszczelim jadem, których skuteczność została potwierdzona badaniami, sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i elastyczna, a także odżywiona. Z kolei zmarszczki spłycone. Efekty stosowania preparatów są widoczne już po pierwszym użyciu. Cena produktów, choć nie należy do najniższych, jest adekwatna do ich wysokiej jakości. Apigen Royal oferuje m.in serum z jadem pszczelim, które zwiększa mikrocyrkulację krwi, hamuje rozkład elastyny oraz znacznie przyspiesza produkcję kolagenu. W ten sposób zmarszczki zostają spłycone a cera – ujędrniona. Drugim fantastycznym produktem jest krem regenerująco-nawilżający, bogaty w wapń, witaminę C i peptyd aktywny biologicznie. Składniki te dogłębnie nawilżają skórę oraz wspomagają jej regenerację.

Firma Apigen Royal doceniona w konkursie

Zastosowanie jadu pszczelego w kosmetykach do pielęgnacji jest istnym fenomenem. Apigen Royal wykorzystuje go przy tworzeniu produktów do użytku domowego, jak i dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Wszystkie cieszą się ogromnym uznaniem. Marka ta w 2017 roku trzeciego miejsca w konkursie start-upów w trakcie III edycji programu akceleracyjnego MIT (Massachusetts Institute of Technology) Enterprise Forum Poland. Apigen Royal zawdzięcza tę nagrodę unikalnej metodzie pozyskania jadu, która w żaden sposób nie szkodzi pszczołom. Drugim czynnikiem, który przyczynił się do zdobycia tego wyróżnienia są niesamowite właściwości melityny, czyli najważniejszego składnika aktywnego w jadzie, który oddziałuje na skórę.