ALOE KOSMETYKA I SZKOLENIA

aloe-recepcja

Aloe – zawodowy kurs kosmetyczny w Warszawie

Samokształcenie jest niezwykle ważne. Interesujesz się cerą oraz zabiegami pielęgnacyjnymi?
Lubisz to robić i chcesz zajmować się tym zawodowo? Skorzystaj z naszej oferty dedykowanej wszystkim, którzy chcą poznać techniki kosmetologii. Wybierz nasz zawodowy kurs kosmetyczny w Warszawie!
Zajęcia odbywające się w naszej placówce i opierają się na cyklu spotkań teoretycznych oraz praktycznych. Podczas zajęć dotyczących teorii, dowiesz się wszystkich najważniejszych informacji, zarówno związanych z produktami, ich zastosowaniem, jak i istotnymi kwestiami, o których należy pamiętać podczas przeprowadzania zabiegów. Jednak aż 90% zajęć polega na praktyce, a to wyróżnia nas na tle pozostałych szkoleń kosmetycznych. Nasz kurs opiera się na aktualnych informacjach – specjaliści przeprowadzający zajęcia śledzą na bieżąco wszystkie informacje i najskuteczniejsze zabiegi, aby przekazać Tobie wartościową wiedzę i umiejętności.

Aloe – pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach

Przeprowadzane przez naszych specjalistów szkolenia kosmetyczne w Warszawie odbywają się w komfortowych warunkach. Zapewniamy wszystkie najpotrzebniejsze materiały.
Pracujemy na najwyższej jakości kosmetykach. Współpracujemy z modelkami i modelami, podczas zajęć używane są jednorazowe materiały higieniczne, jak i wszystkie niezbędne, nowoczesne akcesoria i urządzenia kosmetyczne. Możesz wybierać różne rodzaje kursów. Są tak skonstruowane, aby każdy uczęszczający w zajęciach, po ich zakończeniu mógł pracować w zawodzie i wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce każdego dnia. Poznasz podstawy, tematy średniozaawansowane oraz te najtrudniejsze, o których wie nieliczna grupa kosmetyczek. Pod czujnym okiem naszych nauczycieli przećwiczysz wszystkie metody i sposoby przeprowadzania zabiegów. Po zakończeniu szkolenia kosmetycznego w Warszawie będziesz pewnie obsługiwać swoje klientki oraz klientów.

Aloe – indywidualne szkolenia kosmetyczne

Proponujemy indywidualne szkolenia kosmetyczne, dzięki temu uczestnik może trenować i na bieżąco weryfikować poznane informacje. Stanowisko również jest przydzielane indywidualnie. Wybierając naszą szkołę masz pewność, iż zadbamy o dostosowanie tempa uczenia do Ciebie.
Możesz ćwiczyć konkretne umiejętności wielokrotnie, aż poczujesz, iż jesteś na odpowiednim poziomie. Tworzymy także grupy, aczkolwiek składają się one maksymalnie z dwóch osób. Dzięki temu zarówno my, jak i kursanci mamy pewność, że wiedza została przekazana i zrozumiana, a wszystkie praktyczne zadania są przeprowadzane z dbałością o komfort uczestników szkolenia. Jeśli jednak wolisz uczyć się tylko w towarzystwie nauczyciela, zdecyduj się na indywidualne szkolenia kosmetyczne.

zabieg-na-twarz
aloe-szkolenie
gabinet-do-zabiegow