Aesthetic Pharma

Aesthetic-Pharma-zabieg-medycyny-estetycznej

Aesthetic Pharma — Hurtownia medycyny estetycznej

Wiemy, jak ważna jest dostępność urządzeń, akcesoriów i kosmetyków w branży medycyny estetycznej. Dlatego w Aesthetic Pharma codziennie dbamy o to, by nasz asortyment zaspokajał twoje potrzeby. Współpracujemy z najlepszymi producentami, ponieważ zależy nam na jakości sprzedawanych produktów oraz na bezpieczeństwie twoich klientów. Zapraszamy na naszą stronę, by zapoznać się z całą gamą propozycji.

Aesthetic Pharma — wiemy, co jest popularne

W naszym sklepie internetowym czekają zakładki, dzięki którym szybko i sprawnie znajdziesz produkty, których szukasz. Polecamy między innymi wypełniacze, stymulatory tkankowe, nici PDO czy całe spektrum produktów niezbędnych do przeprowadzenie zabiegu mezoterapii. Śledzimy branżowe trendy, dlatego zawsze zaproponujemy ci rozwiązania, dzięki którym zdobędziesz nowych klientów chcących zachować młody wygląd na dłużej.

Aesthetic Pharma — co jeszcze u nas znajdziesz?

Poza urządzeniami i akcesoriami, proponujemy również produkty okołozabiegowe. Dlatego na naszej stronie dostępne są różne kremy znieczulające, które chwalą sobie współpracujące z nami Kliniki.  Nie zapomnieliśmy również o igłach, kaniulach, strzykawkach czy peelingach. Zapraszamy do kontaktu lekarzy, apteki, szpitale, gabinety medycyny estetycznej oraz hurtownie farmaceutyczne.

Aesthetic Pharma fillmed (2)_Easy-Resize.com
Aesthetic Pharma rrs-ha_Easy-Resize.com
Aesthetic Pharma revolax (2)_Easy-Resize.com
Aesthetic-Pharma-nucleofill-medium