Zoa Med

52_Easy-Resize.com

Zoa Med - marka stworzona z myśla o najskuteczniejszym oczyszczeniu skóry i zapobieganiu postępującemu procesowi starzenia

ZOA to marka która została stworzona z myślą o najskuteczniejszym oczyszczaniu skóry jak i zapobieganiu postępującemu procesowi starzenia na poziomie komórkowym. Stworzona przez kosmetologów dla kosmetologów i dermatologów. Dla osób, które zajmują się profesjonalną pielęgnacją skóry twarzy, pomagają utrzymać cerę w dobrej kondycji, dbają o nawilżenie, regeneracje, dotlenienie. ZOA-MED jest dedykowana dla wszystkich gabinetów, które zajmują się kompleksowo kosmetyka, każdego rodzaju cery zarówno tej zanieczyszczonej jak i pozbawionej jędrności i nawilżenia.

Zoa Med - oryginalne urządzenie

Tylko u nas dostaniesz oryginalne urządzenie do oczyszczania wodorowego i hydrapeelingu ZOA-MED, na którym pracujemy od lat i wiemy, że idealnie sprawdzi się w Waszych gabinetach, instytutach i klinikach. W Polsce produkujemy maszynę, która posiada wysokiej klasy generator wodoru. Właśnie dzięki nowoczesnej technologii urządzenie wytwarza WODĘ SILNIE NASYCONĄ WODOREM, a dzięki swoim parametrom daje najlepsze, możliwe efekty zabiegowe.

 

Kombajn kosmetyczny Zoa Med

Kombajn kosmetyczny ZOA-MED został tak zaprojektowany, aby sprostał nawet największym wymaganiom. Idealnie sprawdzi się zarówno w początkujących gabinetach jak i również dobrze prosperujących klinikach, dzięki swoim możliwością. Tylko WODA UWODOROWANA wymiecie z naszej skóry wolne rodniki i idealnie oczyści skórę. Jednym z naszych atutów jest to, że jako pierwsi w Polsce w ORYGINALNYM urządzeniu ZOA-MED stworzyliśmy INFUZJE WODOROWA, dzięki wmontowanej pompie daje ona aż 8 barów mocy!

09_Easy-Resize.com