Yestetics

Yestetics – naturalne kosmetyki stworzone z miłości i pasji do natury oraz dla osób które żyją świadomie.

Kilka słów o marce Yestetics

Doskonale wiemy, jak ważna jest codzienna pielęgnacja. Odpowiednie oczyszczanie skóry, nawilżanie i odżywianie przekłada się nie tylko na jej kondycję, jędrność i wygląd, ale również na ogólne samopoczucie.
Aby dostarczyć skórze i zmysłom tego, co najlepsze, nie warto poszukiwać ideału w sztucznych dodatkach, a lepiej skupić się na tym, co Matka Ziemia ma nam do zaoferowania.
Bogactwo płynące z przyrody zainspirowało nas to stworzenia marki Yestetics opartej na naturalnych składnikach. W wyniku tego powstały kosmetyki do codziennej pielęgnacji, które zachwycają prostym, jednak pełnowartościowym składem, zapachami, które koją zmysły, wprawiają w wyjątkowy nastrój.

Yestetics – spotkanie natury z pasją 

Yestetics to miejsce, w którym natura spotyka się z pasją – wszystkie oferowane przez nas produkty powstają ze szczególną starannością. Surowce, które wchodzą w skład naszych kosmetyków dobierane są w taki sposób, aby nie tylko zachwycały aromatem, czy konsystencją i kolorami, ale przede wszystkim, aby odpowiednio pielęgnowały skórę, odżywiając ją i wzmacniając. Naszą misją jest, aby “natura była w zasięgu każdego dnia” poprzez oferowanie naturalnych kosmetyków w przystępnych cenach.
Skorzystaj z mocy, jaką kryją w sobie produkty firmy Yestetics. Czerpiąc z tego, co oferuje nam przyroda, korzystamy podwójnie – z jednej strony otrzymujemy kosmetyki w pełni przyjazne naszej skórze, z drugiej zaś dbamy o ziemię, po której chodzimy każdego dnia. Yestetics to symbioza z naturą.

Dlaczego warto wybrać kosmetyki marki Yestetics?

✓ naturalne składniki są bezpieczne dla skóry
✓ skład pochodzący z natury to gwarancja zachwycających zapachów, które rozbudzą Twoje zmysły
✓ prosty, pełnowartościowy skład pomoże Ci odzyskać naturalną miękkość i elastyczność skóry, wzmacniając ją i chroniąc przed mikrouszkodzeniami i przedwczesnym starzeniem się. Mówiąc krótko – “piękno z natury”.

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy warto pożegnać drogeryjne, klasyczne kosmetyki z nierzadko chemicznym składem, wyobraź sobie, że przenosisz się na łąkę, do owocowego sadu lub miejsca, w którym unosi się zapach cytrusów i słychać kojący szum morza. Przyjemne, prawda? Zatrzymaj tę chwilę na dłużej – używając oferowane przez nas kosmetyki wegańskie, zapewnisz sobie nie tylko ucztę dla skóry, ale i zmysłów.