Wspólnie przygotujmy się na wiosnę

W tym roku przygotowania do wiosny zaczęliśmy niezwykle szybko. Dość mamy już tej zimy i naszego wyglądu zniszczonego mrozem i innymi niesprzyjającymi warunkami klimatu, dlatego jeszcze w styczniu zdążyliśmy przekazać profesjonalistom nasze najnowsze polecenia.

Przygotowując najnowsze wydanie katalogu, zadbaliśmy o to, by znalazły się w nim wyłącznie najlepsze propozycje dla profesjonalistów z branży kosmetycznej. Współpracujemy z dziesiątkami firm kosmetycznych czy salonów urody. Na 94 stronach katalogu znajdziecie propozycje od firm zajmujących się sprzedażą i dystrybucją profesjonalnych kosmetyków, urządzeń i sprzętów do salonów kosmetycznych, akcesoriów, czy produktów fryzjerskich.

Projekt formatu A4 firmy Panw

Znacie już nasze katalogi, więc wiecie pewnie, że oferty, jakie się w nich znajdują, skierowane są przede wszystkim do profesjonalistów z branży beauty. Przyglądając się wiosennym propozycjom marek, jakie z nami współpracują, mogę stwierdzić, że indywidualni odbiorcy znajdą w nim również coś dla siebie. Oferty kosmetyków do pielęgnacji skóry, twarzy czy włosów z pewnością zadowolą wszystkich tych, którzy chcą wyglądać najpiękniej tej wiosny.

Projekt formatu A3 firmy PhytoPharm

Aby ułatwić Wam przeglądanie najnowszego wydania, podzieliliśmy je na kilka działów tematycznych. Czytelnicy mogą wybierać spośród działów: Akcesoria, Urządzenia, Twarz, Włosy, Ciało, Dłonie.

Katalog ten na razie mamy dla Was w wersji elektronicznej, którą już możecie przeglądać, korzystając z załączonego poniżej linku. Wkrótce oddamy także ten katalog do druku, po to, by jego papierową wersję przekazać naszym odbiorcom w całym kraju.


Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Mlashes — stylizacja rzęs na najwyższym poziomie
Mlashes to nie tylko wysokiej jakości produkty w dobrej cenie dla profesjonalistów,...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.