Wpadaj

WpadajPoznaj Wpadaj — komfortowy serwis i intuicyjną aplikację wspierające prowadzenie kalendarza wizyt w gabinetach kosmetycznych. Jeśli prowadzisz salon beauty, koniecznie musisz wpaść do Wpadaj!

Wpadaj — ile zapłacisz za korzystanie z kalendarza?

Nic. I na tym mogłaby zakończyć się ta informacja, ale warto wspomnieć o wszystkich bezpłatnych funkcjach. Najważniejszą z nich jest wygodny kalendarz, dzięki któremu uporządkujesz wszystkie wizyty twoich klientów. Swobodny dostęp masz do niego cały czas — z pozycji komputera, telefonu i tabletu. Nie ma haczyków w postaci ukrytych opcji abonamentowych. Za ewentualne płatne funkcje zapłacisz tylko wtedy, gdy poczujesz potrzebę skorzystania z dodatkowych możliwości.

Wpadaj — jak przyciągnąć nowych klientów?

Poza dołączeniem do prawie 3000 zarejestrowanych salonów możesz wyróżnić się z tłumu. Wpadaj proponuje dodatkowe narzędzia, takie jak pozycjonowanie twojej firmy w swojej wyszukiwarce czy kampanie w mediach społecznościowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu ekspertów masz szansę pozyskać nowych odbiorców twoich usług. W końcu dzięki temu serwisowi, współpracującym salonom udało się łącznie pozyskać aż 35000 wizyt! Liczby mówią same za siebie, nie ma co polemizować z matematyką.

Wpadaj — kompleksowe zarządzanie firmą

Potrzebujesz czegoś więcej, niż kalendarz? Zainwestuj w rozwój firmy i skorzystaj z pakietu SMS. Dzięki niemu w łatwy sposób skomunikujesz się z klientami (może zorganizujesz dla nich konkurs?), a historię korespondencji będziesz mieć zawsze pod ręką. Dodatkowe (darmowe!) funkcje serwisu pozwalają również na kontrolowanie stanów magazynowych czy tworzenie list klientów z użyciem praktycznych filtrów. Jeżeli zatrudniasz pracowników, przyda ci się też opcja nielimitowanej ilości kalendarzy. Wówczas każdy będzie mógł w pełni zapanować nad terminami wizyt.

Wpadaj do Wpadaj! Zarządzanie firmą może być łatwe i przyjemne.

wpadaj

wpadaj3

wpadaj

wpadaj1


Poprzednie
Następne

tel. 22 123 78 96
biuro@wpadaj.pl

Stworzone przez
Więcej od Dawid Szynalewski
AMV Cosmetics
AMV Cosmetics Najbardziej lubiane kosmetyki hotelowe w Europie są już dostępne w...
Czytaj więcej