Włosy naturalne czy sztuczne? My nie mamy wątpliwości.

Włosy naturalne czy syntetyczne? My nie mamy wątpliwości.
Włosy naturalne czy syntetyczne? My nie mamy wątpliwości.
Długie i lśniące włosy to marzenie większości kobiet. Pragną przede wszystkim te, którym natura poskąpiła bujnych fryzur i pozbawiła możliwości finezyjnych stylizacji.

W takim przypadku rozwiązaniem są doczepiane włosy. Na rynku kupisz zarówno syntetyczne, jak i naturalne. Które są lepsze i dlaczego? Jak wybrać te najtrwalsze i podatne na stylizacje oraz zmiany kolorów? Na to pytanie odpowiadam po zapoznaniu się z włosami marki Remy Hair. Mogłam ich dotknąć, przeczesać i sprawdzić, jak zachowają się w warunkach, którym na co dzień sama poddaję swoje włosy.

Prostowanie i kręcenie

włosy naturalne

Włosy syntetyczne na pewno są tańsze od naturalnych. I tutaj świetnie sprawdza się przysłowie mojej babci, która powtarza, że “im taniej kupisz, tym więcej pieniędzy wydasz”. Chodzi o to, że tanie produkty wątpliwej jakości nie pożyją długo i będziesz zmuszona wydać kolejne kwoty na zakup produktów z wyższej półki cenowej. Naturalne włosy możesz swobodnie kręcić, prostować i farbować, bo są odporne na wysokie temperatury i działanie promieni UV. Syntetyki są ryzykowne. Podczas standardowej stylizacji prostownicą możesz je nawet spalić, a w zasadzie stopić i przy okazji poparzyć też siebie.

Jak odróżnić naturę od syntetyków?

Włosy, które otrzymałam do przetestowania od Remy Hair są mięciutkie, bardzo przyjemne i naturalne w dotyku. Doczepy mogłam swobodnie przeczesać, a podczas tapirowania nie powstały kołtuny, które musiałabym obciąć. Zaplecione warkocze związałam gumką, która nie zsunęła się po kosmykach – kolejny plus i obietnica, że mogłabym je bez problemu związywać. Jak zapewne widzisz, naturalne włosy są odrobinę matowe. Oczywiście pełniejszy blask uzyskasz odpowiednio je pielęgnując. Remy Hair do wszystkich swoich produktów dostarcza kompletną informację na temat traktowania włosów. To przedłuży ich żywotność.


Naturalne włosy

od Remy Hair


Jednak włosy syntetyczne bywają przesadnie lśniące. Powiedziałabym nawet, że kiczowate. Kojarzą mi się z tanimi perukami przypominającymi sztywne włosy plastikowych lalek. Na dodatek często się plączą i puszą. Jestem pewna, że kobiety ceniące sobie komfort i naturalny wygląd nie pokochałyby tych sztucznych pasemek.

Co masz do wyboru?

Remy Hair proponuje różne rodzaje włosów. Dziewicze możesz kupić w kitce lub wersjach clip-in oraz tape-in. Włosy europejskie są dostępne też w wariantach pasemek o różnych długościach, czy tresek i grzywek. Czekają również włosy pod zgrzewy i nanoringi oraz doczepiane metodą clip-in hot.
Paleta dostępnych kolorów obejmuje aż kilkadziesiąt różnych odcieni. Znalazłam nawet taki, który sama “noszę” na głowie 😉 Jednak włosy to nie wszystkie produkty, jakie zostały dla ciebie przygotowane.


Akcesoria i kosmetyki

do przedłużanych włosów


Bardzo ważna jest odpowiednia pielęgnacja i w sklepie internetowym kupisz również kosmetyki renomowanej marki Insight. Dzięki nim, naturalne włosy na długo utrzymają zdrowy wygląd i będą komfortowe do noszenia. Nie zabrakło również akcesoriów, takich jak szczotki czy ringi. Tak naprawdę w jednym miejscu możesz kupić wszystko, co jest potrzebne zarówno do wprowadzenia usługi przedłużania włosów do salonu, jak i domowej stylizacji.

TUTAJ poznasz wszystkie produkty Remy Hair. Zapoznasz się też z propozycjami profesjonalnych szkoleń z możliwością dofinansowania. Ja miałam okazję przetestować naturalne włosy i mogę śmiało powiedzieć, że są w świetnej kondycji. Jestem pewna, że za ich pomocą wyczarujesz na głowach przepiękne fryzury i uszczęśliwisz swoje klientki.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Dopadła Cię jesienno-zimowa depresja? Lampa antydepresyjna pomoże się jej pozbyć.
Lampa antydepresyjna to odpowiedź na sezonową depresję. W okresie jesienno-zimowym prawie wszyscy...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.