Tovares

TOVARES — dostawca dobrych rozwiązań

TOVARES kieruje swoje produkty do każdej polskiej hurtowni fryzjerskiej. Dąży do tego, by współpracujące z nim hurtownie były niezawodnym dostawcą dla jak największej liczby salonów fryzjerskich w całym kraju. Firma realizuje to założenie poprzez dostarczanie atrakcyjnych produktów na warunkach uwzględniających przede wszystkim interes hurtowni fryzjerskich.

TOVARES w najlepszych salonach fryzjerskich

Firma TOVARES powstała w 2001 roku i od tego momentu stała się właścicielem kilku popularnych marek fryzjerskich. Jedną z nich jest FOX, znana przede wszystkim z wysokiej jakości akcesoriów takich, jak: suszarki, lokówki, prostownice czy szczotki. Specjalizuje się również w barberstwie, dlatego pod jej szyldem czekają między innymi trymery, golarki, grzebienie, nożyczki czy sprzęt elektryczny. Dużą renomą cieszy się również marka Termix Polska, udostępniająca swoje produkty w sklepach stacjonarnych i internetowych.

TOVARES śledzi światowe trendy

Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje, by wprowadzać nowe produkty. Dlatego warto śledzić strony marek tej firmy oraz być na bieżąco z nowinkami ogłaszanymi na profilach portali społecznościowych. Ciągła chęć powiększania asortymentu skutkuje wprowadzaniem na rynek atrakcyjnych nowości najwyższej jakości. Fryzjerzy kochają firmę TOVARES za solidność, trwałość oraz wyjątkowy design