TianDe

TianDe - produkty do pielegnacji o najlepszej jakości

Każda klientka zasługuje na produkty do pielęgnacji o najlepszej jakości, osiągniętej dzięki zdrowym i skutecznym składnikom. Dlatego nasza drogeria internetowa i hurtownia kosmetyczna online ma zróżnicowany asortyment, pełen najlepszych, tybetańskich kremów, peelingów, balsamów i innych artykułów, które zachwycają naturalnym i ekologicznym składem, a także porywają zapachem i formułą.

TianDe - Ponad 500 produktów

W ofercie handlowej  firmy TianDe znajduje się ponad 500 produktów w takich obszarach jak: kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki do makijażu, perfumy, suplementy diety, środki higieny osobistej i wiele innych. Produkty firmy Tiande wyprodukowane są  na bazie naturalnych składnikach, takich jak np: placenta, żeń-szeń, imbir, skóra i tłuszcz węża, olej z rekina, kolagen z ikry jesiotra, ślina z jaskółczych gniazd, sól z bambusa, perła, złoto, srebro, krzem, mucyna ślimaka, liczne zioła ałtajskie i tybetańskie i inne…

Wysoka zawartość procentowej aktywności składników

Dzięki wysokiej zawartości procentowej aktywnych składników, produkty Tiande wyróżniają się dużą skutecznością. Rezultaty stosowania tych preparatów porównywalne są do oddziaływania terapeutycznego. Wysoka jakość produkcji  kosmetyków tianDe potwierdzona jest międzynarodowym certyfikatem ISO 9001-2000.

  • ul. Podwisłocze 46/112
  • 35-309 Rzeszów
  • tel. +48 721 730 730
  • biuro@tiande.pl