Te 3 urządzenia zapewnią ci nowych klientów

Te 3 urządzenia zapewnią ci nowych klientów
Te 3 urządzenia zapewnią ci nowych klientów
Dzisiaj każdy z nas chce zatrzymać młodość jak najdłużej. Salony kosmetyczne i gabinety odnowy biologicznej prześcigają się w nowych ofertach i zabiegach.

Nie możesz zostać w tyle. Specjalnie dla ciebie przygotowałam zestawienie nowoczesnych urządzeń, dzięki którym podniesiesz rangę swojego salonu. Wszystkie sprzęty pochodzą od jednego dystrybutora – firmy DIVINO, która stawia na najwyższą jakość sprzedawanych przez siebie produktów. Poznaj urządzanie do liftingu twarzy i ciała, kombajn kosmetyczny oraz laser diodowy.

Medika HiFU – skuteczny lifting twarzy i ciała

Klienci liczący na spektakularne efekty po zabiegu często pytają, jakie są ich realne skutki. Niestety często bywa tak, że zapewnienia producenta nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. W przypadku Medika HiFU jest inaczej. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię wysoko skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Intuicyjny w obsłudze sprzęt podgrzewa skórę do 60° C, dzięki czemu obkurcza tkanki i pobudza produkcję kolagenu.
Uzyskany w ten sposób efekt liftingu jest tym, na co liczą klienci.Zabieg wykonany za pomocą Medika HiFU napina i zagęszcza skórę oraz widocznie redukuje zmarszczki. Podnosi również naturalną linię brwi i poprawia owal twarzy. Działa jednak nie tylko na twarz – świetne rezultaty są widoczne też na ciele – brzuchu, udach i ramionach.


Medika HiFU

do liftingu twarzy i ciała


Kombajn Kosmetyczny Medika Premium 18 W 1

Przedstawiam ci wielofunkcyjne urządzenie, za pomocą którego wykonasz najbardziej pożądane aktualnie zabiegi. Inwestując w jego zakup dajesz sobie ogromną szansę na zdobycie nowych klientów, szukających rozwiązań swoich problemów. DIVINO zapewnia, że sprzęt jest bezawaryjny i bardzo prosty w obsłudze. Zastosowany system modułowy pozwoli ci na bezproblemowy wybór konkretnej funkcji podczas pracy. A co konkretnie potrafi ten kombajn? Posiada 10 końcówek zapewniających aż 18 technologii. Zobacz, jak wiele zyskujesz dzięki jednemu, profesjonalnemu urządzeniu. Do twojej dyspozycji będą: analizer skóry, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja diamentowa, mezoterapia bezigłowa, ultradźwięki, fale radiowe, liposukcja ultradźwiękowa, dermomasaż, oxybrazja i lipolaser.

Medika Trio Laser SLD

Idealne urządzenie do przeprowadzenia zabiegu przed letnim sezonem. Niechciane owłosienie zostaje usunięte na trwałe już po kilku zabiegach. Innowacyjny Laser Trio posiada 3 długości fali: 755nm, 808nm, 1064nm, co gwarantuje wysoką skuteczność zabiegu. Pierwsza z nich reaguje na małą ilość ilość melaniny, a kolejna jest niezwykle skuteczna w usuwaniu ciemnych włosów. Ostatnia fala dociera do głęboko położonych mieszków włosowych, nie uszkadzając skóry.


Myślę, że warto wspomnieć też o praktycznych zaletach użytkowania urządzenia. Medika Trio Laser ma wbudowane gotowe programy zabiegowe, którymi można sterować za pomocą panelu dotykowego. Menu jest w języku polskim, co znaczenie ułatwia korzystanie ze sprzętu.


Medika Trio Laser

do usuwania zbędnego owłosienia


Urządzenia dystrybuowane przez DIVINO znajdziesz TUTAJ. Przespaceruj się po stronie internetowej i dobierz produkty w zależności od potrzeb twoich klientów. Skorzystaj ze Strefy Wiedzy, by zwiększyć swoją świadomość z zakresu nowoczesnych zabiegów.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Beauty Moments
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Keratynowe prostowanie, mezoterapia mikroigłowa...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.