Stapiz

tapiz-glowne

Stapiz — profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie

Firma STAPIZ Profesjonalne Kosmetyki Fryzjerskie jest firmą produkcyjną, dynamicznie rozwijającą się na krajowym i międzynarodowym rynku kosmetyki profesjonalnej. Stanowimy zespół twórczych i kreatywnych ludzi, których pasją jest tworzenie wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków do włosów, z wykorzystaniem nowoczesnych technik kosmetologicznych. Będąc otwartymi na potrzeby naszych klientów, tworzymy unikatowe receptury, systematycznie poszerzając naszą ofertę, przy współpracy z najlepszymi laboratoriami badawczymi oraz światowymi producentami surowców kosmetycznych.

Stapiz — co posiadamy w swojej ofercie?

W ofercie naszej frmy znajdą Państwo najwyższej jakości preparaty do włosów, zawierające bogatą gamę substancji odżywczych. Dzięki bogatej gamie produktów, każdy profesjonalista działający w branży fryzjerskiej znadzie rozwiązania przydatne w jego pracy. Dzięki naszym liniom kosmetycznym – Sleek Line, Argan’de Moist&Care, Acid Balance, HA Essence Aquatic, Vital, Basic_Line, DEEP_PLEX – oddajemy w ręce specjalistów wachlarz profesjonalnych narzędzi do pielęgnacji i stylizacji włosów. W ofercie znajdują się również usługi z sektora „private label”. Z naszych usług korzystają liczne firmy z branży fryzjerskiej i pokrewnej, którym służymy kompleksowym doradztwem oraz przygotowaniem indywidualnych rozwiązań.

Nowość w Stapiz Szampon Sleek Line VIOLET BLOND

Szampon neutralizujący do włosów blond. Podkreśla i akcentuje chłodne tony włosów farbowanych i rozjaśnianych. Nadaje wyrazisty perłowo-fioletowy odcień. Formuła wzbogacona kompleksem witamin, ceramidem NG oraz koenzymem Q10 działa przeciwstarzeniowo, silnie odżywia i nawilża włosy. Proteiny jedwabiu regenerują zniszczoną strukturę włosów. Odpowiedni do częstego stosowania. Koloryzacja nietrwała, zmywalna.

stapiz-olejek
odzywka-do-blond-wlosow
odzywka-do-wlosow
stapiz-owocowy-szampon
stapiz-woda-utleniona
stapiz-odzywka
  • Stapiz Profesionalne Kosmetyki Fryzjerskie
  • ul. Szczęśliwa 34
  • Długa Kościelna
  • 05-074 Halinów
  • +48 22 783 27 16
  • biuro@stapiz.pl