Slovianca

PIĘKNO RODZI SIĘ Z NATURY.

SLOVIANCA to kosmetyki od Polki dla Polek. Powstały z pasji do pięknej, zdrowej skóry oraz naturalnej pielęgnacji. SLOVIANCA jest wielozadaniowa jak typowa Polka. Preparaty działają na wielu poziomach: odmładzają, silnie nawilżają, odżywiają, regenerują, dodają blasku, walczą z przebarwieniami i… można by długo wymieniać. SLOVIANCA wykorzystuje mądrość ludową naszych babć, ponieważ głównym składnikiem jest życiodajny sok z brzozy. Podczas poszukiwań idealnej substancji nawilżającej natrafiliśmy na… buraka cukrowego. Naturalna betaina pozyskiwana z tej niewyszukanej rośliny okazała się zbawienna na silnie podrażnioną i wysuszoną cerę. Ponadto kosmetyki SLOVIANCA zawierają składniki aktywne pozyskane dzięki nowoczesnej biotechnologii, wyjątkowe oleje naturalne, witaminy, minerały, ekstrakty roślinne oraz substancje silnie nawilżające.

Podstawową cechą kosmetyków SLOVIANCA jest brak wysokich stężeń gliceryny. Składnik ten występuje w stężeniu niższym niż 1% w niektórych kosmetykach, z powodu zawartości w ekstraktach roślinnych. Biorąc pod uwagę dobroczynny wpływ tychże ekstraktów na cerę oraz niskie stężenie niewywierające żadnego wpływu na skórę, osoby nietolerujące gliceryny mogą bezpiecznie używać preparatów SLOVIANCA.
 
Stawiamy na transparentność i uczciwość. Cechuje nas pasja, ale również zamiłowanie do brania tego, co najlepsze z tradycji i łączenia z nowoczesnymi rozwiązaniami. Wszystko po to, żebyś otrzymała produkt idealnie pielęgnujący Twoją słowiańską urodę.
Wielopoziomowy-do-c.mieszanej
Wieopoziomowy-krem-do-c.suchej1
Energetyzujące-serum2
Intensywne-serum-1

sklep@slovianca.pl
ul. Św. Macieja 2a/208
78-100 Kołobrzeg

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Studio Moda Gdynia
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Koloryzacja, botoks oraz zabiegi...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.