Pure story

purestory-logo

W zgodzie z DNA Twojej skóry…

PURE STORY BY DR RYMSZA to linia kosmeceutykówbogata w substancje o naukowo potwierdzonym, korzystnym wpływie na skórę, w odpowiednich stężeniach, zapewniających maksymalne efekty. Wspierają każdy rodzaj skóry, również tę bardzo wymagającą, niezależnie od płci i wieku.

PURE STORY BY DR RYMSZA to kompleksowy program pielęgnacyjny, który działa na obszary kluczowe dla zdrowej i pięknej skóry:

  • głęboko nawilża dzięki zawartości substancji, które silnie wiążą wodę (składniki Naturalnego Czynnika Nawilżającego – NMF) oraz najważniejszych fizjologicznych lipidów (ceramidy, NNKT i cholesterol), które odbudowują barierę lipidową

  • chroni komórki skóry przed niszczącym działaniem wolnych rodników, poprzez zawartość wysokich stężeń antyoksydantów (przeciwutleniaczy) redukując przebarwienia i poprawiając koloryt skóry

  • pobudza odnowę skóry dzięki składnikom, które mają wpływ na podziały komórek (retinol, azjatykozyd)

Kosmeceutyki PURE STORY BY DR RYMSZA to czystość i prostota. Zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”, nie zawierają zbędnych ani szkodliwych składników, które niepotrzebnie obciążają skórę. Zawierają tylko to, co dla skóry jest niezbędne.

W PURE STORY BY DR RYMSZA używamy najwyższej jakości, naturalnych składników sprawdzonego pochodzenia, które posiadają certyfikat oryginalności. Zamiast olejów pochodzenia petrochemicznego, stosujemy naturalne oleje roślinne, takie, jak olej z pestek malin, olej z dzikiej róży, masło z awokado. Zamiast chemicznych konserwantów – naturalny wyciąg z kokosa zawierający antybakteryjne i przeciwgrzybicze peptydy.

Starannie dobrane składniki pod względem właściwości i skuteczności, zmieszane w odpowiednich stężeniach i proporcjach zapewniają skórze wszystko, czego potrzebuje, by być piękną, czystą, jędrną i aksamitną.

tel. +48 500 435 453
ul. Księżycowa 26
05-509 Józefosław