Puchałka Hair Academy

Puchałka Hair Academy przenieś się w świat kultury rzemiosła fryzjerskiego.

 Puchałka Hair Academy – salon fryzjerski

Salon fryzjerski Puchałka to miejsce, w którym o Twój look zadbają profesjonalni i kreatywni styliści fryzur. Wykreujemy dla Ciebie cięcie i koloryzację, która odmieni Twój wygląd, podkreślając Twoje piękno i uwydatniając największe walory Twojej urody. Jeśli marzysz o awangardowej stylizacji, efektownej koloryzacji lub odważnym strzyżeniu, pracownia fryzjerska Puchałka to najlepszy salon dla Ciebie. Bez obaw możesz powierzyć naszym stylistom modną, odważną koloryzację, trwałe prostowanie lub kręcenie włosów – zadbamy o to by Twoja fryzura wyglądała pięknie, a włosy mimo inwazyjnych zabiegów chemicznych pozostały w zdrowej kondycji. Na sprawdzonego i doświadczonego fryzjera warto zdecydować się także wtedy gdy planujesz radykalną zmianę fryzury lub awangardowe cięcie. Zarówno nowoczesne, minimalistyczne fryzury jaki i skomplikowane, asymetryczne kształty wymagają bardzo zaawansowanych umiejętności i odpowiedniej techniki strzyżenia. Wybierając salon fryzjerski Puchałka możesz mieć pewność, że po mistrzowsku wykonamy Twoją wymarzoną fryzurę.

 Puchałka Hair Academy – pokazy fryzjerskie 

Puchałka Hair Academy powstała jako wizja stworzenia przestrzeni spotkań wszystkich pasjonatów sztuki fryzjerskiej. Miejsce ożywionych dyskusji o najnowszych trendach, poszukiwania inspiracji, szlifowania warsztatu i przede wszystkim – spotkań z pełnymi pasji ludźmi. Wokół akademii zrodziła się swego rodzaju społeczność stylistów fryzur, którzy dbają o to, by na bieżąco poznawać najnowsze trendy i świadomie rozwijają swoje możliwości.
Działalność akademii nieustannie przyciąga także nowych pasjonatów sztuki fryzjerskiej, zarówno tych z dużym doświadczeniem jak i początkujących. Właśnie dlatego od początku jej funkcjonowania, obok cyklicznych szkoleń i warsztatów szczególną uwagę przykładaliśmy do organizowania wydarzeń branżowych, spotkań z ekspertami i znanymi mistrzami fryzjerstwa, konferencji i seminariów.

 Puchałka Hair Academy – kompeksowe szkolenia fryzjerskie

Założyciele akademii fryzjerskiej Puchałka Hair Academy od ponad 25 lat opierają się na rozwijaniu i zapewnieniu światowej klasy edukacji zdobywanej we współpracy i porozumieniu z najbardziej prestiżowymi oraz renomowanymi akademiami ze świata branży fryzjerskiej. Dzięki zróżnicowanemu systemowi szkoleń nasi instruktorzy dostarczają nasze unikatowe programy szkoleń, oparte na doświadczeniu profesjonalizmie oraz pasji.
Oferujemy kompleksowe portfolio kursów zaprojektowanych tak, aby spełnić różnorodne potrzeby i wymagania edukacyjne naszych kursantów zakończone i potwierdzone certyfikatami honorowanymi na całym świecie.