Profesjonalna pielęgnacja dłoni

opakowania z kremami ustawione na stole
Nie zaskoczę Was stwierdzeniem, że wkraczamy powolutku w czas jesienny.

No, tak obiektywnie patrząc na to co ostatnimi dniami dzieje się za oknem, rzec można, że chyba już nawet w ten okres wkroczyliśmy. Co za tym idzie? Nieuchronność tego, że będzie coraz zimniej i mniej przyjemnie. Już powolutku zerkamy na grzejniki i kaloryfery. Długie wieczory przy ciepłej herbacie i spędzone pod kocem, to realna wizja na najbliższe miesiące. Jest to też czas nieuchronnej utraty nawilżenia w skórze. Nie tylko pielęgnacja twarzy i ciała jest ważna. W tym okresie bardzo dużą wagę powinniśmy zwrócić  na dokładną i profesjonalną pielęgnację dłoni. 

Mollon Pro – profesjonalny i innowacyjny sposób pielęgnacji dłoni

bok kartonu z kremami z nazwami social media

W tym miejscu chciałabym podać wam rozwiązanie na doskonały sposób pielęgnacji dłoni dla każdego.  Tym sposobem jest zestaw czterech kremów do pielęgnacji ciała i dłoni BC Synergy od marki Mollon Pro. Marka ta to międzynarodowy koncern kosmetyczny tworzący innowacyjne produkty do pielęgnacji ciała, paznokci dłoni i stóp oraz skóry dłoni. To francuska jakość i styl sam w sobie.  BC Synergy to zestaw czterech kremów, w skład których wchodzą następujące kosmetyki: Smoothing&Lifting  Hand& Body Cream, Softening&Exfoliating Hand & Body Cream, Regenerating&Nourishing  Hand & Body Cream oraz Long Lasting Hydrating Hand & Body Cream. 


kartony z kosmetykami

Zestaw promocyjny

z produktami do pielęgnacji całego ciała, dłoni i paznokci


Pielęgnacja dłoni od szczegółu do ogółu

wygładzające kremy do rąk i ciała

Pierwszy z kremów, czyli Smoothing & Lifting Hand & Body Cream, to kosmetyk do pielęgnacji dłoni i ciała o właściwościach wygładzających, uelastyczniających i przeciwstarzeniowych. Bogaty skład oparty na naturalnych olejach, emolientach oraz licznych składnikach aktywnych powoduje, że skóra dłoni odzyskuje utraconą sprężystość, miękkość i gładkość. Dodatkowo kosmetyk ten stymuluje regenerację osłabionych włókien elastynowych i kolagenowych  oraz ogranicza transepidermalną utratę wody czyli zatrzymuję jej ucieczkę z naskórka. 

butelka i tubka z kremem leżące na stole

Drugi z serii BC Synergy – Softening&Exfoliating Hand & Body Cream to kosmetyk do pielęgnacji dłoni i ciała. Posiada właściwości zmiękczające, wygładzające oraz niweluje uczucie szorstkości. Skład stworzony w oparciu o mocznik, naturalne oleje oraz emolienty dodatkowo działa przeciwzapalnie łagodząco. Nadaje skórze miękkość, gładkość i równomierny koloryt. 

tubka kremu oparta o leżącą butelkę

Regenerating&Nourishing  Hand & Body Cream to trzeci z serii innowacyjnych produktów do pielęgnacji dłoni zaproponowanych przez firmę Mollon Pro. Jest to profesjonalny kosmetyk o działaniu regenerująco – odżywczym przeznaczony do intensywnej pielęgnacji całego ciała oraz dłoni i paznokci. Jego działanie to przede wszystkim regeneracja komórek macierzystych naskórka oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia i natłuszczenia skóry. Dodatkowo krem ten chroni skórę przed czynnikami podrażniającymi, zapobiega suchości i szorstkości. Wzmacnia barierę hydrolipidową skóry.

tubka z kremem ustawiona na drewnianej podkładce obok leżącej butelki

Ostatnim kremem o których chcę wam dzisiaj opowiedzieć jest Long Lasting Hydrating Hand & Body Cream. To profesjonalny, wodoodporny kosmetyk przeznaczony do pielęgnacji dłoni. Przede wszystkim zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia oraz wzmacnia płaszcz wodno-tłuszczowy naskórka chroniąc przed nadmierną utratą nawilżenia i nawodnienia. Niweluje uczucie ściągnięcia i szorstkości , przywracając zarówno uczucie komfortu. 


zbliżenie na tubki z kremami

Profesjonalną pielęgnację

dłoni dopasowaną do Twoich potrzeb


Warto zaopatrzyć się w doskonałej jakości kosmetyki do pielęgnacji dłoni i zarazem całego ciała. Niech ta jesień będzie dla na komfortowa. Zapraszam Cię gorąco na stronę Mollon Pro, a także do wypróbowania ich kosmetyków.

TU czeka na Ciebie mój artykuł o szczotkach, które zdziałają cuda na Twojej skórze. 🙂

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
DermaClear – kompleksowa hydrodermabrazja w Twoim salonie
Jak przyciągnąć nowych klientów? Można próbować różnych programów lojalnościowych, reklamy, czy zmiany...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.