Poznaj sztukę masażu

masaż

Masaż jest sztuką, którą każdy może poznać” – tę maksymę spotkałam na stronie Menos. I przeglądając ich ofertę kursów masażu od razu jestem skłonna uwierzyć w prawdziwość i słuszność tych słów. Odkryjcie razem ze mną tę tajemnicę, jak stać się mistrzem sztuki masażu…

Jaki kurs wybrać?

Dostępnych jest tyle rodzajów masażu, że każdy klient wybierze coś dla siebie. Nic więc dziwnego, że ludzie tak chętnie korzystają z usług masażystów. Życie w stresie, nieregularny tryb życia, cały dzień spędzony w pracy przy biurku – napięcie mięśni doskonale zniweluje dobra sesja masażu. Aby zdobyć umiejętności, które będą przyciągać do nas takich klientów, niezbędne są profesjonalne kursy. I to takie, po których będziemy mieć certyfikat, który da gwarancje zarówno pracodawcy, jak i klientom, że nasze kwalifikacje są odpowiednie, by nam zaufać.


Kursy masażu

Jeśli szukasz profesjonalnego kursu masażu, zajrzyj…Aby kurs był udany i przyniósł jak najwięcej umiejętności, uczestnicy powinni poznawać na nim zarówno teoretyczne wiadomości, jak i mogli szkolić swoje praktyczne możliwości. Gwarancją tego, że uczestnik zdobył nowe doświadczenie i zapamiętał wszystko to, co przygotowali dla niego eksperci – kurs powinien zakończyć się obowiązkowym egzaminem. To najlepszy sposób weryfikacji tego, czy uczestnik przyswoił wiedzę. Właśnie w taki sposób przebiegają kursy masażu w Akademii Sztuki Masażu MENOS. Uczestnicy najpierw nabywają ogromne doświadczenie, a to czy zdobędą dokumenty poświadczające ich umiejętności, zależy od końcowego egzaminu. A jest o co walczyć, bo po prawidłowo ukończonym kursie, uczestnik otrzyma dokumenty potwierdzające nabyte umiejętności oraz zaświadczenie MEN uprawniające do pracy w zakresie szkolenia konkretnego kursu.

Co oprócz kursu?

Masażysta, aby jego usługi były jak najbardziej profesjonalne, potrzebuje także odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, od podstawowych takich jak stoły i materace, po akcesoria takie jak kamienie bazaltowe czy chińskie bańki. To niezbędne wyposażenie także znajdziecie w Menosie tutaj. Wybierając sprzęty dla siebie, pamiętajcie przede wszystkim o komforcie klientów oraz zakresie usług, jakie będziecie świadczyć.


Jeśli szukacie dla siebie naturalnych kosmetyków, które pomogą Wam dbac o siebie nawet w domowym zaciszu, to zobaczcie nasz poprzedni artykuł: Rozbieram Jadwigę Na Części Pierwsze!.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
DERMOTECHNIKA
DERMOTECHNIKA - dystrybucja profesjonalnych preparatów kosmetycznych oraz urządzeń Hi-Tech do gabinetów kosmetologicznych...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.