Poznaj Crystal Lashes!

Crystal Lashes to Marka, która pojawiła się na europejskim rynku Beauty w 2018 roku. Od momentu powstania rozwija się dynamicznie, dlatego w tak krótkim czasie stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych rm wśród producentów profesjonalnych produktów do stylizacji rzęs.

Marka Crystal Lashes ma na swoim koncie wiele wyróżnień, m.in. Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2019 w kategorii “Profesjonalne produkty do stylizacji rzęs” oraz tytuł “Dobra Marka 2019 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii Odkrycie Roku!

Prezes frrmy – Paweł Chętnik zapowiada że to jeszcze nie wszystko – „Rozwijamy się zgodnie z planem, dzięki któremu będziemy stale poszerzać naszą ofertę oraz dążyć do tego, aby produkty Crystal Lashes zdobyły jeszcze większą popularność.”


Crystal Lashes to również grono uzdolnionych instruktorek z obszaru całej Polski i Europy. Wypowiedź jednej z Głównych Instruktorek Eweliny Apanel – General Training Developmant Manager:

Branżą Beauty zajmuję się około 12 lat. Poprzez wieloletnią naukę w szkołach angielskich zostałam kosmetyczką, makijażystką, lingerystką, stylistką paznokci i rzęs. Szkoliłam się pod okiem wielu światowej sławy nauczycieli, jak Margo Holder. Zdobywałam wiedzę również w Polsce na kursach, doszkalając się i podnosząc swoje kwalifikacje. W 2020 roku zdobyłam Silver British Awards w kategorii Lash Specialist. Obecnie mieszkając w Londynie, w swoim małym salonie i Akademii, oferuję również szkolenia z zakresu stylizacji rzęs. Współpracuję z jedną z najlepszych na rynku firm, jaką jest Crystal Lashes.


Firma posiada ponad 40 dobrze zaangażowanych Instruktorek w Europie, mimo to nadal prowadzimy nabór. ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO WSPÓŁPRACY. Oczywiście dbamy o to aby każda z instruktorek miała swój rejon, ale głównie działamy wspólnie, wspierając się wzajemnie. Można o nas powiedzieć “JEDNA WIELKA RODZINA”. Firma dba nie tylko o rozwój własny, ale również o rozwój instruktorek. Dwa razy w roku organizowane są Zjazdy Instruktorskie, gdzie odbywają się szkolenia i zdobywamy dodatkową wiedzę. Osobiście mam swoje faworyty produktowe w firmie. Od samego początku rzęsy Extreme skradły
moje serce. Rzęsy są w paletkach po 16 pasków, mixy lub indywidualne długości. Piękna czerń, lekkie, miękkie, delikatne. Posiadają domieszkę włókien koreańskich, co wyróżnia je na rynku.

Poniżej kilka ciekawostek, które na pewno ułatwią pracę przyszłym Stylistkom:
• Szklany holder lub podstawkę na klej z łatwością wyczyścisz pod ciepłą woda.
• Podczas pracy starą krople kleju należy “zgasić ” wodą lub innym roztworem aby opary kleju nie parowały, gdyż są szkodliwe dla naszego organizmu.
• Podczas pracy z klejem należy nosić odpowiednia maseczkę w celu zapobiegania inhalacji oparów. Maseczki są dostępne w sklepie CL.
• Jeśli podczas pracy kępki się składają, przetrzyj nasadę rzęs syntetycznych na pasku Octaniseptem. Poczekaj aż wyschną, rozczesz szczoteczką i można zacząć pracę.
• Rzęsy naturalne klientki muszą być dobrze wyczyszczone przed aplikacją rzęs, aby zapobiec gromadzeniu się bakterii.
• Rzęsy naturalne po umyciu należy dobrze wysuszyć, tak aby klej miał dobrą przyczepność. Na mokrych rzęsach klej nie będzie się trzymał.
• Aby z łatwością dojść do kącików wewnętrznych należy użyć taśmy NICHIBAN, naciągając powiekę do zewnątrz, wyciągniemy wszystkie ukryte rzęski z kącika wewnętrznego.


Marka Crystal Lashes wyróżnia się zaangażowaniem we wsparciu swoich klientek oraz partnerów, co przekłada się na osiągane sukcesy.
Aby sprostać wymaganiom stylistek producent kładzie wyjątkowy nacisk na najwyższą jakość produktów. Asortyment sklepu na bieżąco jest powiększany o nowe produkty szybko reagując na zapotrzebowanie klientów.

W ostatnim czasie do oferty została wprowadzona nowa seria produktów – laminacja do rzęs oraz brwi – Natural Beauty by Crystal Lashes. Nowa linia cieszy się niezwykła popularnością, a to nie koniec nowości, w najbliższym czasie oferta firmy powiększona zostanie o nowe akcesoria i pęsety, firma zapowiada
wprowadzenie do oferty kolejnych ciekawych produktów jeszcze w 2020r.


Poza świetnymi produktami Crystal Lashes wybija się na tle innych marek swoimi działaniami na rzecz promocji oraz budowania wizerunku firmy.
W 2020 roku zostali Głównym Sponsorem Mistrzostw Lash Games Championships oraz Partnerem Mistrzostw Online Gold Lash Championships Scotland 2021.


Marka Crystal Lashes będzie miała przyjemość być głównym sponsorem kolejnego wielkiego wydarzenia, którym są Targi B2Beauty Trends Show 2021, które odbędą się w 2021 roku, na PGE Narodowym.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Skóra naczynkowa i trądzik różowaty – jak sobie z nimi poradzić?
Te dwie dolegliwości skórne nastręczają wielu problemów. Poza tym, że są nieestetyczne...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.