Polskie ePłatności – operator terminali płatniczych niezbędnych w nowoczesnych salonach beauty

platnosc-karta

Polskie ePłatności to czołowy polski operator w zakresie płatności bezgotówkowych. Proponuje innowacyjne rozwiązania płatnicze oraz inne usługi dodatkowe. Terminale Polskich ePłatności cieszą się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców branży beauty i nie tylko. Sprawdź, dlaczego warto posiadać to urządzenie w salonie.

Z tego artykułu dowiesz się:

Polskie ePłatności - wiodący operator nowoczesnych technologii płatniczych

Polskie ePłatności (PeP) to firma działająca prężnie na rynku od 2010 roku. Jest cenionym, a zarazem wiodącym polskim operatorem w zakresie płatności bezgotówkowych. Oferuje pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań płatniczych a także wiele usług dodatkowych. Aktualnie w bogatej gamie produktów znajduje się baza przeszło 200 000 terminali płatniczych, cieszących się dużym zainteresowaniem także w sektorze beauty.

Polskie ePłatności to najszybciej i najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwo w technologiach płatniczych w Europie. Wyprzedzające najlepiej rozwijające się gospodarki płatności cyfrowych. Firmę tę tworzy zespół doskonale znany, w szczególności z wysokiej jakości działań wewnętrznych oraz imponujących wyników biznesowych. PeP jest w Polsce trzecim największym operatorem terminali płatniczych biorąc pod uwagę liczbę urządzeń. Co więcej – w przeciągu ostatnich 5 lat PeP przeprowadził proces konsolidacji na polskim rynku płatności, przejmują biznes terminalowy Kolportera, firmy PayUp, PayLane, BillBird, a także ostatnio TopCard.

Innowacja, doskonałość i zysk

Tak najlepiej można określić terminal POS od Polskich ePłatności dla przedsiębiorców sektora Beauty. Zarządzanie firmą z tym urządzeniem staje się przyjemniejsze. Terminal jest niezbędnym elementem wyposażenia nowoczesnego salonu. Ze względu na innowacyjny i stylowy wygląd, uznaje się go za standard jakości obsługi klienta, który pomaga budować dobrą reputację.

O tym, dlaczego warto posiadać terminal płatniczy przeczytałam także w artykule “TERMINAL PŁATNICZY – 5 ZALET POSIADANIA GO W SWOIM PRZEDSIĘBIORSTWIE“.

Terminal Ingenico move 3500 z androidem to idealny wybór do salonu, który spełni wszystkie Twoje wymagania. Jest genialnym połączeniem designu i nowoczesnej technologii z doskonałością. Urządzeniem będącym Twoim mobilnym centrum zarządzania. Niesamowicie poręcznym i intuicyjnym. Przy tym bardzo prostym w obsłudze i wygodnym w użyciu, za sprawą 5” ekranu. Jeżeli umiesz korzystać z telefonu – doskonale poradzisz sobie także z tym terminalem. Łączącym w sobie wiele złożonych funkcjonalności oraz najważniejszych usług z niezwykłą prostotą a także ergonomią użytkowania. Wszystko to przekłada się na ogromną wygody podczas korzystania, która ułatwia Twoją codzienną pracę. Z całą pewnością zdobędzie i utrzyma zaufanie oraz lojalność Twoich klientów. Stanie się także bardzo efektywną wizytówką salonu, przyciągającą i pomagającą zapełnić Twój kalendarz po brzegi, co przyniesie wymierne zyski.

terminal czarny

Ingenico PinPad DESK 1500

Terminal w salonie beauty - dlaczego warto go posiadać?

Jak już zostało wspomniane wcześniej, terminal to nieodzowny element wyposażenia nowoczesnego salonu. Przynosi wiele korzyści zarówno dla, salonu, jak i klientów, które wynikają z płatności bezgotówkowych.

Należą do nich:

 • wygoda – klient nie musi iść specjalnie po gotówkę do bankomatu;
 • oszczędność czasu – płatność kartą z wprowadzeniem PIN’u jest dużo szybsza niż przyjęcie płatności gotówką. Szczególnie, że nie trzeba poszukiwać drobnych czy udawać się po rozmienienie pieniędzy w pobliskim sklepie/lokalu. To oszczędność nie tylko dla klienta, ale i dla Twojego salonu;
 • bezpieczeństwo i ograniczenie możliwości utraty pieniędzy. Szczególnie chodzi o sytuacje, w których wydamy za mało bądź za dużo reszty. Drugie jest znaczną stratą dla salonu. Z kolei pierwsze może przyczynić się do utraty zaufania ze strony klienta. Terminal płatniczy rozwiązuje te problemy. Ponadto co ważne – pieniądze przyjmowane elektronicznie są bezpieczne w banku. Ewentualne kradzieże i włamania nie są im straszne, w przeciwieństwie do pieniędzy przechowywanych w szufladzie salonu. Warto dodać, że dzięki płatnościom przy pomocy terminala unikamy ryzyka przyjęcia fałszywych banknotów bądź monet;
 • nie odstawanie od konkurencji, która oferuje płatności bezgotówkowe,
 • nowoczesny salon z pozytywnym wizerunkiem, za sprawą stylowego i innowacyjnego terminala od PeP;
 • brak sytuacji w których zabraknie gotówki;
 • możliwość sprzedania usług dodatkowych ze względu na większy budżet na karcie, niż w portfelu.

  platnosc-karta-za-usluge-w-salonie

Ponadto korzystanie z terminala od Polskich ePłatności daje także dodatkowe benefity, jak zaawansowane programy lojalnościowe czy wsparcie marketingowe na miarę potrzeb branży beauty niczym najlepsze zabiegi kosmetyczne/pielęgnacyjne. Dzięki terminalowi możesz:

 • zaprojektować treści, jakie klient odczyta na wydruku terminala. Może się tam znaleźć specjalnie przez Ciebie dedykowany komunikat;
 • rozprowadzać karty podarunkowe pośród swoich klientów, które będą specjalnie dedykowane. Punkty możesz przyznawać m.in. za zakupy na określoną sumę. Udostępnij możliwość wymiany uzbieranych punktów na nagrody pod postacią promocji bądź rabatów dla wybranych przez siebie grup klientów;
 • stworzyć własny, indywidualny program lojalnościowy, wręcz w ekspresowym tempie i bez dodatkowych nakładów. Wystarczy, że określisz typ, zakres oraz kryteria akcji lojalnościowej bądź promocyjnej poprzez Portal Akceptanta Polskich ePłatności;
 • korzystać z opcji Cashback, która umożliwia klientom wypłatę gotówki podczas płatności kartą, nawet do 500 zł.

Za sprawą Polskich ePłatności i ich terminali zyskuje na tym zarówno renoma Twojego salonu, jak i klienci. A jak wiadomo – zadowolony klient jest najlepszą reklamą.

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
Ingenii professional
Tak jak my zaufaj mądrości natury i nauki. Ingenii professional to innowacyjne...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.