Polskie ePłatności – operator terminali płatniczych niezbędnych w nowoczesnych salonach beauty

platnosc-karta

Polskie ePłatności to czołowy polski operator w zakresie płatności bezgotówkowych. Proponuje innowacyjne rozwiązania płatnicze oraz inne usługi dodatkowe. Terminale Polskich ePłatności cieszą się ogromnym zainteresowaniem przedsiębiorców branży beauty i nie tylko. Sprawdź, dlaczego warto posiadać to urządzenie w salonie.

Z tego artykułu dowiesz się:

Polskie ePłatności - wiodący operator nowoczesnych technologii płatniczych

Polskie ePłatności (PeP) to firma działająca prężnie na rynku od 2010 roku. Jest cenionym, a zarazem jednym z  wiodących polskich operatorów w zakresie płatności bezgotówkowych. Oferuje pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań płatniczych, a także wiele usług dodatkowych. Posiada bazę ponad 230 000 terminali płatniczych na rynku, cieszących się dużym zainteresowaniem także w sektorze beauty.

Polskie ePłatności to najszybciej rozwijające się przedsiębiorstwo w technologiach płatniczych w Europie, wyprzedzające najlepiej rozwijające się gospodarki płatności cyfrowych. Firmę tę tworzy zespół znany z wysokiej jakości obsługi klienta oraz imponujących wyników biznesowych. PeP jest w Polsce drugim największym operatorem terminali płatniczych, biorąc pod uwagę liczbę urządzeń na rynku. Co więcej – w przeciągu ostatnich 5 lat PeP przeprowadził proces konsolidacji na polskim rynku płatności, przejmują biznes terminalowy Kolportera, firmy PayUp, PayLane, BillBird, a ostatnio także TopCard.

Innowacja, doskonałość i zysk

Tak najlepiej można określić terminal POS od Polskich ePłatności dla przedsiębiorców sektora Beauty. Zarządzanie firmą z tym urządzeniem staje się przyjemniejsze. Terminal jest niezbędnym elementem wyposażenia nowoczesnego salonu. Ze względu na innowacyjny i stylowy wygląd, uznaje się go za standard jakości obsługi klienta, który pomaga budować dobrą reputację placówki.

O tym, dlaczego warto posiadać terminal płatniczy, przeczytałam także w artykule “TERMINAL PŁATNICZY – 5 ZALET POSIADANIA GO W SWOIM PRZEDSIĘBIORSTWIE“.

Terminal przenośny Pax A920 z systemem Android, który spełni wszystkie Twoje wymagania, to idealny wybór dla salonu Beauty. Urządzenie jest połączeniem designu i nowoczesnej technologii z doskonałością. Poręczny o intuicyjny terminal stanie się –  Twoim mobilnym centrum zarządzania. Jest bardzo prosty w obsłudze i wygodny w użyciu za sprawą 5” w pełni dotykowego ekranu. Elegancki terminal stanie się bardzo efektowną wizytówką salonu, przyciągającą klientów i pomagającą zapełnić Twój kalendarz po brzegi, co przyniesie wymierne zyski. Jeżeli umiesz korzystać z telefonu – doskonale poradzisz sobie także z tym terminalem.

Terminal w salonie beauty - dlaczego warto go posiadać?

Jak już zostało wspomniane wcześniej, terminal to nieodzowny element wyposażenia nowoczesnego salonu. Przynosi wiele korzyści zarówno dla, salonu, jak i klientów, które wynikają z akceptowania płatności bezgotówkowych.

Należą do nich:

 • wygoda – klient nie musi iść specjalnie po gotówkę do bankomatu;
 • oszczędność czasu – płatność kartą z wprowadzeniem PIN’u jest dużo szybsza niż przyjęcie płatności gotówką. Szczególnie że klient nie musi szukać drobnych czy udawać się do w pobliskiego sklepu/lokalu po rozmienienie pieniędzy. To oszczędność nie tylko dla klienta, ale i dla Twojego salonu;
 • bezpieczeństwo i ograniczenie możliwości utraty pieniędzy. W szczególności  chodzi o sytuacje, w których wydamy za mało bądź za dużo reszty. Drugie jest znaczną stratą dla salonu, z kolei pierwsze może przyczynić się do utraty zaufania  klienta. Terminal płatniczy rozwiązuje te problemy. Ponadto co ważne – pieniądze przyjmowane elektronicznie są bezpieczne w banku. Ewentualne kradzieże i włamania nie są zagrożeniem dla salonu, w przeciwieństwie do pieniędzy przechowywanych w szufladzie. Warto dodać, że dzięki przyjmowaniu płatności bezgotówkowych unikamy ryzyka przyjęcia fałszywych banknotów;
 • odpowiedź na potrzeby rynku – konkurencja, oferuje płatności bezgotówkowe,
 • wizerunek nowoczesnego salonu, za sprawą stylowego i innowacyjnego terminala od PeP;
 • brak sytuacji, w których zabraknie gotówki;
 • możliwość sprzedania usług dodatkowych ze względu na większy budżet na karcie, niż w portfelu.platnosc-karta-za-usluge-w-salonie

Ponadto korzystanie z terminala od Polskich ePłatności gwarantuje dodatkowe benefity, jak wsparcie marketingowe czy możliwość wdrożenia spersonalizowanych programów lojalnościowych na miarę potrzeb branży beauty niczym najlepsze zabiegi kosmetyczne/pielęgnacyjne. Dzięki terminalowi możesz:

 • zaprojektować treści, jakie klient odczyta na wydruku terminala. Może się tam znaleźć dedykowany komunikat marketingowy;
 • oferować karty podarunkowe swoim klientom. Punkty możesz przyznawać m.in. za zakupy na określoną kwotę. Udostępnij możliwość wymiany uzbieranych punktów na nagrody pod postacią promocji bądź rabatów dla wybranych przez siebie grup klientów;
 • stworzyć, indywidualny program lojalnościowy, bez dodatkowych nakładów finansowych. Wystarczy, że określisz typ, zakres oraz kryteria akcji lojalnościowej bądź promocyjnej poprzez Strefę Klienta Polskich ePłatności;
 • korzystać z opcji Cashback, która umożliwia klientom wypłatę gotówki podczas płatności kartą, nawet do 500 zł.

Za sprawą terminali płatniczych i oferowanych przez Polskie ePłatności zyskuje zarówno renoma Twojego salonu, jak i klienci. A jak wiadomo – zadowolony klient jest najlepszą reklamą.

Stworzone przez
Więcej od Ewelina Kopec
Bioceris – stymulatory tkankowe niezastąpione w gabinetach medycyny estetycznej 
Bioceris to firma zapewniająca wysokiej klasy urządzenia i produkty dla najbardziej wymagających...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.