Pielęgnacja okolic oczu z Beauty Face

różne rodzaje zabiegów na okolicę oczu
Czy też tak macie, że jeśli fascynuje Was jakiś produkt danej firmy to masz ochotę na poznanie innych propozycji tej właśnie marki?

Muszę przyznać, że ja tak właśnie mam. Całkiem niedawno pisałam o maskach w płatach kolagenowych, które stosuję u moich klientek. Dziś, chcę przedstawić inne genialne produkty, tym razem na tapetę wchodzi pielęgnacja okolic oczu. Wszystko to od tej samej firmy czyli Beaty Face.

PIELĘGNACJA OKOLIC OCZU Z BEAUTY FACE – PROSTO I SKUTECZNIE

różnokolorowe opakowania zabiegów pod oczy
różne maski hydrożelowe pod oczy

Jeśli mówimy o temacie pielęgnacji okolic oczu, to wiadomo, że nie jest to sprawa łatwa. Cóż, doskonale wszystkim wiadomo, że często ta właśnie okolica sprawia nam najwięcej trudności. Cienka, wrażliwa skóra potrzebuje bowiem delikatnego traktowania. Marka Beauty Face wychodzi z cudownym rozwiązaniem delikatnej acz skutecznej pielęgnacji okolicy oczu. Cała gama masek w płacie oraz serum, to odpowiedź dla każdego, kto szuka idealnego rozwiązania dla swoich potrzeb. Intelligent Skin Therapy Pro to seria sześciu masek do pielęgnacji okolicy oczu w unikatowej formule maski w postaci bawełnianej tkaniny. Płat ten nasączony jest serum o silnym stężeniu substancji aktywnych, zróżnicowanych pod kątem różnych potrzeb pielęgnacji okolicy oczu. To właśnie gwarantuje widoczny efekt już po pierwszym zastosowaniu. Wielkość cząsteczek substancji aktywnych jest dopasowana do struktury tkanki skóry, co z kolei zapewnia wchłanianie tychże substancji z maski.

otwarte opakowanie z maską na okolicę oczu

trzy różne rodzaje hydrożelowych masek pod oczy

Płatki kolagenowe

pod oczy, żeby poprawić kondycję Twojej cery


Ekspresowa kuracja pod oczy

Kolejną gamą masek przeznaczoną do pielęgnacji okolicy oczu są Ekspresowe płatki pod oczy Intelligent Skin Therapy. IST to seria sześciu innowacyjnych masek przeznaczonych do pielęgnacji okolicy oczu, stworzona na płacie ze 100% organicznego i biodegradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłanianie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski. To obecnie zdecydowanie najlepszy materiał jaki może być zastosowany do produkcji maseczek kosmetycznych. Hydrożelowe płatki kolagenowe, to kolejna z propozycji Beauty Face.

kartonowe opakowania płatków hydrożelowych pod oczy
hydrożelowe płatki leżą obok kartonowego opakowania

Cudownym jest, że firma daje tak szerokie możliwości dobrania idealnego kosmetyku do pielęgnacji okolicy oczu. Dzięki temu właśnie, nasze wybory mogą być skrojone idealnie do potrzeb tej delikatnej okolicy. Hydrożelowe płatki kolagenowe zawierają specjalny niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który dzięki swoim właściwościom wiązania wody oraz zdolności do rekonstrukcji struktury skóry wypełni ją oraz sprawi, że będzie niesamowicie delikatna, miękka i sprężysta. Płaty te zawierają dwa rodzaje kolagenu: morski oraz peptyd kolagenowy. Ten pierwszy poprawia miękkość i elastyczność, ten drugi natomiast natychmiastowo wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę.  

KOSMETYK DO ZADAŃ SPECJALNYCH – PIELĘGNACJA OKOLICY OCZU ŁATWA, SZYBKA I PRZYJEMNA

kilka masek o różnym działaniu na okolicę oczu

Mając taki arsenał przeróżnych masek stworzonych specjalnie do pielęgnacji okolicy oczu, możemy śmiało stwierdzić, że nie będzie nam już ten temat spędzał snu z powiek. Aby postawić kropkę nad i i już do końca wyczerpać ten temat, chciałabym opowiedzieć kilka słów o jeszcze jednym produkcie. Jest nim Intelligent Skin Therapy Aktywny koncentrat na okolice oczu. Jest to silnie skoncentrowane serum przeznaczone do pielęgnacji okolicy oczu. Wspomaga przede wszystkim usuwanie toksyn zmniejszając opuchlizny, cienie oraz przebarwienia. Delikatnie nawilża, a także napina skórę, poprawia jej sprężystość. Wspomaga przede wszystkim proces odbudowy naskórka. 

różne rodzaje masek na okolicę oczu

hydrożelowe płatki pod oczy w kolorowych opakowaniach

Maski na oczy

dopasowane do potrzeb Twojej skóry


Jeśli zainteresowały Was produkty, o których dziś Wam opowiedziałam, to zapraszam na stronę www.beautyface.pl, tam właśnie jest informacja o każdym jednym produkcie. Tam też można nabyć te cudowne kosmetyki. Spróbuj i wprowadź swoją pielęgnację na wyższy poziom.

TUTAJ opowiadałam już o świetnych maskach od Beuaty Face, ale do twarzy, bo przecież jak dbać o naszą skórę to kompleksowo. 🙂

Więcej od Monika Iwicka - Waruszewska
Regeneracja kosmetykami Slovianca
Skóra. Jeden z największych organów człowieka. Zajmuje blisko 2m2 powierzchni ciała.
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.