Phytopharm


Phytopharm działa na rynku od 1949 roku. Początki to uprawy i sprzedaż surowców zielarskich.
Dziś jest jednym z najnowocześniejszych europejskich producentów naturalnych leków, kosmetyków, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz API.

Phytopharm Klęka S.A. wchodzi w skład holdingu The Nature Network®, który jest światowym liderem
w skutecznych, bezpiecznych i innowacyjnych działaniach na rynku w zakresie pozyskiwania surowców roślinnych, a następnie ich uszlachetniania do najwyższej jakości półproduktów i wyrobów gotowych,
a także w usługach laboratoryjnych, doradczych i dystrybucyjnych.

Naszą misją jest wydobywanie z roślin wszystkiego, co najlepsze dla zdrowia człowieka i dostarczanie pacjentowi w postaci nowoczesnych preparatów.

Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem łączymy wiedzę o leczniczej sile natury z potencjałem możliwości, jakie daje nauka i nowoczesna technologia. To połączenie nazywamy fito-technologią. Dzięki niej wydobywamy z roślin wszystko, co najlepsze dla zdrowia człowieka, kreując naturalne produkty prozdrowotne. Wszystko to w jednym zakładzie. Od upraw, przez zbiory i standaryzację, po formulację
i produkcję. Zdrowo – naturalnie – nowocześnie.


Naszym klientom oferujemy gotowe produkty sprzedawane pod markami własnymi, jak również usługi wytwarzania kontraktowego obejmujące przygotowanie formulacji, pozyskanie surowca, wytworzenie substancji czynnej oraz gotową postać leku w formie płynnej wraz z dokumentacją rejestracyjną.

Posiadamy własne laboratorium badań i rozwoju oraz laboratorium kontroli jakości. Nasze produkty od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i farmaceutów. Wiele z nich zajmuje wiodące pozycje w swoich kategoriach terapeutycznych.

W 2020 roku oddaliśmy do użytku nowoczesny wydział do wytwarzania i konfekcjonowania produktów płynnych herbafin® . Jego wydajność to około 40 mln opakowań rocznie.
Możemy wykorzystywać opakowania szklane i plastikowe, linia przystosowana jest również do automatycznego podawania łyżeczek, strzykawek i nakładania atomizerów. Procesy są zgodne
z zasadami GMP w Unii Europejskiej i w Rosji oraz certyfikatami ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000
(w tym serializacja i wyroby medyczne). Dzięki temu możemy powiedzieć, że jest to jeden
z najnowocześniejszych zakładów w kraju.

tel. + 48 61 28 68 000
info@europlant-group.pll
Klęka 1
63-040 Nowe Miasto nad Wartą

Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
AM Hair Academy
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Naszym najpopularniejszym zabiegiem jest...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.