Pamcia

Sprawdź ofertę firmy Pamcia — to hurtownia kosmetyczna, w której czeka bogaty asortyment wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Pamcia — stylizacja paznokci pod kontrolą

By stylizacja paznokci była udana, nie wystarczy dobór odpowiedniego lakieru i umiejętne posługiwanie się pędzelkiem. Równie ważna jest estetyka wykonania, do której zalicza się wycięcie skórek, czy idealnie wypiłowany kształt paznokcia. Jak zrobić to dobrze?

Pamcia — królestwo jednorazowych akcesoriów

Odpowiedzią jest pilnik dobrej jakości, blok polerski i patyczki. To wszystko czeka w hurtowni internetowej Pamcia. Pilniki występują w różnych kształtach oraz gradacjach. Dzięki temu bez problemu dobierzesz idealne akcesoria do swojej codziennej pracy. Wypróbuj również bloki polerskie czterostronne. Możesz od razu zakupić większą ilość lub pojedyncze sztuki, by sprawdzić ich solidność.

Pamcia dba o twój portfel

Zajrzyj na ich stronę internetową, by zapoznać się z aktualnymi promocjami. Konkurencyjne ceny kuszą, bo za nimi idzie rzadko spotykana jakość produktów. Już dziś poznaj cały asortyment i ciesz się komfortem pracy oraz bezpieczeństwem twoich klientów.

795 092 360
kontakt@pamcia.pl