Jeziorska Med

Jezierska Med to firma specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach, kursach a także warsztatach z medycy i kosmetologii estetycznej oraz trychologii.

Jeziorska Med – innowacyjny instytut szkoleniowy

Firma Jeziorska Med jest nowoczesnym instytutem zajmującym się szkoleniami z zakresu medycyny estetycznej. Proponuje kursy, szkolenia i warsztaty z zastosowania kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej w medycynie estetycznej, z mezoterapii igłowej i wiele innych. 

Team Jeziorska Med składa się z profesjonalistów, do których należy Olga Jeziorska szkoleniowiec medycyny estetycznej, posiadająca ogromną wiedzę i umiejętności. Zdobywczyni takich nagród jak polskie Lwice Biznesu i Wiktoria znak Przedsiębiorstwa.  Jest specjalistką od anatomii człowieka, dla której ludzkie ciało nie ma tajemnic. A także mgr Magdalena Godlewska, dyplomowana pielęgniarka, szkoleniowiec medycyny regeneracyjnej oraz Trener Biznesu. Niezwykle precyzyjna w zabiegach medycyny estetycznej. Genialnie wyczuwa piękno oraz estetykę. Jest profesjonalistką z technologii żywienia. Ponadto jest doświadczonym i cenionym trychologiem znającym się na włosach i doskonale radzącym sobie z ich problemami. 

Kursy dla profesjonalistów

Przedsiębiorstwo Jeziorska Med prowadzi szkolenia dla specjalistów z całej Polski. Odbywają się one w dwóch lokalizacjach – Łodzi i Warszawie. Wśród dostępnych kursów znajdują się propozycje warsztatów dla kosmetologów, lekarzy, lekarzy stomatologów, pielęgniarek, a także położnych. 

Plan szkoleniowy opiera się na najnowszych technologiach oraz osiągnięciach w dziedzinie medycyny estetycznej, jak i regeneracyjnej.

Szkolenia na najwyższym poziomie

Każde ze szkoleń, kursów oraz warsztatów to gwarancja zdobycia ogromnej wiedzy na najwyższym poziomie. Szkoleniom w Jeziorska Med zawsze towarzyszy aura całkowitego zaufania i pełnego szacunku.

Podczas warsztatów kursanci nabywają nowe umiejętności z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej oraz trychologii. Ponadto wszyscy uczestnicy kursów podczas pobierania nauki mają możliwość podawania preparatów na prawdziwych modelkach. Oczywiście każdy z zabiegów wykonywany jest pod czujnym okiem, jednego bądź dwóch szkoleniowców posiadających certyfikat. 

Szkolenia w Jeziorska Med opierają się tylko na najlepszych produktach – z atestem i certyfikowanych. Po zakończeniu każdego szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty, które są zarówno w języku polskim, jak i angielskim. 

Oferta szkoleń Jeziorska Med jest imponująca. Dzięki temu specjaliści mogą świadczyć usługi na naprawę wysokim poziomie.

JEZIORSKA MED
ul. ks. Zagańczyka 15
05-230 Kobyłka

olga@jeziorskamed.com
biuro@jeziorskamed.com
tel. 730 902 602
GODLEWSKA CLINIC
ul. Lawinowa 16
92-220 Łodź
tel. +48 574 995 377