Norden Cosmetics

280345927_3360115130883692_5368308062162093062_n_Easy

Norden Cosmetic - stworzenie łatwych w użyciu produktów

Firma Norden Cosmetics powstała w 2012 roku w Rydze na Łotwie. Weszła w świat kosmetyki od linii do zabiegów na ciało. Za główny cel postawiła sobie stworzenie łatwych w użyciu produktów dla profesjonalistów: masażystów i fizjoterapeutów oraz uzyskanie widocznych i pozytywnych rezultatów dla klienta.

Norden Cosmetics - wysokiej jakości naturalne kosmetyki do ciała

Norden Cosmetics Home SPA to wysokiej jakości naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała w domu, które nie tylko odżywiają, oczyszczają czy regenerują, ale przede wszystkim wpływają na dobre samopoczucie. W ofercie domowej znajdziesz: relaksujące sole do kąpieli, oczyszczające scruby, regenerujące masła, odżywcze mleczka oraz nawilżające oleje. Wszystko stworzone z myślą o Tobie i Twoim ciele.

Norden Cosmetics - samodzielne SPA oferta dla hoteli i pensjonatów

Norden Cosmetics Self SPA – Samodzielne SPA oferta dla hoteli i pensjonatów, które nie posiadają strefy SPA. Prowadzisz pensjonat lub hotel w górach, nad morzem, nad jeziorem a może w lesie. Nie masz w swoim obiekcie pomieszczeń do zabiegów na ciało? Nic nie szkodzi. Możesz rozszerzyć usługi o ofertę Norden Cosmetics Self SPA. Wypoczywając goście mają więcej czasu, by siebie zadbać i będzie to dodatkowa atrakcja