NORDEN COSMETICS

NORDEN COSMETICS - kosmetyki wysokiej jakości

Łatwe w użyciu produkty, zamiłowanie do natury oraz długotrwałe, zrównoważone i efektywne działanie to główne atuty kosmetyków Norden Cosmetics.

Norden Cosmetics to wysokiej jakości, skuteczne i przyjazne dla skóry kosmetyki profesjonalne dedykowane SPA. Ich celem jest długotrwałe, zrównoważone i efektywne działanie nie tylko na skórę, ale również na cały organizm. Marka oferuje szeroką gamę prostych w zastosowaniu produktów do pielęgnacji ciała i twarzy, bazujących na naturalnych recepturach.

Profesjonalna marka kosmetyczna

Łotewski Norden Cosmetics jest uznawany za jedną z wiodących profesjonalnych marek kosmetycznych w krajach nadbałtyckich – na Łotwie, w Estonii i na Litwie. Ma też doskonałe referencje w Norwegii, Czechach, Japonii i Irlandii, a od 2014 roku jest dostępny i doceniany również na polskim rynku.

Firma Norden Cosmetics powstała w 2012 roku w Rydze na Łotwie. W świat kosmetyki wkroczyła, wprowadzając linie do zabiegów na ciało. Za główny cel postawiła sobie stworzenie łatwych w użyciu produktów dla profesjonalistów oraz uzyskanie widocznych rezultatów dla klienta. Produkty do zabiegów SPA to peelingi oraz kosmetyki do masażu takie jak: maski, masła, mleczka i oleje. Bardzo szybko zyskały one szerokie uznanie wśród profesjonalistów. Od tego czasu oferta cały czas się rozwija. Aktualnie znajduje się w niej 37 linii zapachowych, a firma wciąż pracuje nad nowościami.

Przemyślane łączenie składników

Zaskakują one bogactwem zmysłowych aromatów. Listę bestsellerów otwierają: orient, młode pączki brzozy, kwiat lipy, łąka, czerwone wino, jedwab, a dla mężczyzn – tytan. Managerowie SPA mają z czego wybierać przy tworzeniu menu zabiegowego. Oferta jest tak bogata, że można je zmieniać np. w zależności od pory roku.

Norden Cosmetics stawia na naturalne oleje roślinne, których dobroczynne działanie na skórę znane jest od wielu lat. Bazą kosmetyków są najwyższej jakości oleje z nasion palmy oleistej, sezamu, nasion rzepaku, słodkich migdałów, pestek winogron oraz masła shea i z nasion kakaowca. Dzięki temu produkty do masażu mają bardzo wszechstronne działanie: regenerują, odżywiają, nawilżają, łagodzą, wzmacniają, wygładzają i oczyszczają skórę. Przemyślane łączenie składników aktywnych i zmysłowych aromatów daje dobre samopoczucie podczas zabiegu i doskonałe efekty po nim.

Chociaż Norden Cosmetics jest stosunkowo młodą marką na rynkach europejskich i azjatyckich, jest już znana i ceniona wśród profesjonalistów oraz cieszy się dobrą reputacją i lojalnością̨ klientów.