New Style of Nails

Manicure tytanowy
i szkolenia

New Style of Nails to dynamicznie rozwijający się produkt. W naszym sklepie znajdziesz wszystko co niezbędne do aplikacji paznokci tytanowych. Sprawdź naszą ofertę manicure tytanowy.

Paznokcie tytanowe to gwarancja długotrwałego, naturalnego efektu odpornego na odpryski oraz kruszenie. Polecana przez stylistki nowoczesna metoda tytanowa jest w pełni bezpieczna i nie wymaga używania niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie lamp UV. Dodatkowym atutem jest także czas aplikacji, który trwa zaledwie 45 min!

Wykonane w tej technice paznokcie są odżywione, wzmocnione od zewnątrz subtelną warstwą lakieru tytanowego z lekkim, atrakcyjnie wyglądającym połyskiem. Poznaj nowe podejście do manicure – wybierz produkty New Style of Nails!

W naszym sklepie z lakierami tytanowymi  znajdziesz bogaty wybór wysokiej jakości preparatów w różnych kolorach – matowych i brokatowych, tak byś mogła działać z nimi cuda w swoim salonie.

Ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych. Zainteresowanych zapraszamy także na organizowane przez nas kursy i szkolenia stylizacji paznokci.

New Style of Nails (4)
New Style of Nails (6)
New Style of Nails (1)
New Style of Nails (2)

tel. 885 140 503
kontakt@newstyleofnails.eu
ul. Pogodna 12
Żory

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Srebro i złoto zaklęte… w kremie
Nanokosmetyki wywołały rewolucję w branży beauty. Produkty z zawartością cząsteczek 200 razy...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *