New Style of Nails – czym zachwycają ich produkty?

New Style of Nails - czym zachwycają ich produkty?
Jak łatwa i przyjemna może być stylizacja paznokci? Dla profesjonalistów kochających swoją pracę, każde usprawnienie jest na wagę złota.

Również takie, które wynika z używania odpowiednich produktów. Marka New Style of Nails przygotowała preparaty sprawiające, że stylizacja jest prosta, sprawna i, co najważniejsze – efetywna. A przecież o to chodzi w budowaniu swojego prestiżu. Klientki zadowolone z trwałego manicure powrócą do twojego salonu i polecą go innym. Chcesz tego, prawda? W takim razie czas na konkrety 🙂

Żegnamy lampę UV?

New Style of Nails - czym zachwycają ich produkty?

Czytając o trwałej stylizacji na pewno pomyślałaś o metodzie tytanowej. To ciekawa forma manicure, której przybywa coraz więcej zwolenniczek. Nie ma co się dziwić – naturalny efekt podbija serca klientek, bo niczym nie przypomina nadmiernie pogrubionych paznokci. Co więcej – dzięki witaminom i wapniowi zawartych w preparatach, paznokcie zostają odżywione i wzmocnione od wewnątrz. Cały zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. A to jeszcze nie wszystko… Gotowa stylizacja jest w stanie przetrwać aż od 4 do 6 tygodni. Bez odprysków i kruszenia się. Nieźle, co?


New Style of Nails - czym zachwycają ich produkty?

Wszystkie preparaty

do wykonania manicure tytanowego


Same stylistki też mają powody do radości 😉 Metoda tytanowa nie wymaga używania lampy UV, co wiąże się z oszczędnością pieniędzy i czasu. Aplikacja preparatów jest bardzo łatwa, dzięki czemu poradzą sobie z nią nawet mniej doświadczone manicurzystki. Trwa tylko około 45 minut, więc jest nieporównywalnie krótsza od na przykład systemu hybrydowego.

Czy to wszystko prawda?

New Style of Nails - czym zachwycają ich produkty?

Nie jesteśmy łatwowierne 😉 Byłyśmy bardzo ciekawe jak zachowują się poszczególne preparaty i postanowiłyśmy je przetestować. Krok po kroku sprawdziłyśmy kilka, które otrzymałyśmy od New Style of Nails. Rozpoczęłyśmy od standardowego oczyszczenia płytki, a następnie nałożyłyśmy na nią Nail Prep, który miał wyschnąć w dwie minuty. Ten test został zaliczony – nie czekałyśmy ani sekundy dłużej. A jak wypadła pigmentacja kolorów?

Wszystkie barwne pudry bez problemu przyczepiają się do paznokcia z warstwą Gel Base. Musiałyśmy nawet delikatnie strzepnąć ich nadmiar. Ta metoda pozwala nie tylko na bardzo precyzyjne nasycenie odcienia. Różne kolory można łączyć ze sobą tworząc między innymi przepiękne gradienty i frenche. Mi ten efekt przenikania kojarzy się z doskonałymi pracami makijażystek, które potrafią fantastycznie blendować cienie na oczach. Jest schludnie, czysto, kobieco, ale z polotem.

Do wyboru, do koloru

New Style of Nails - czym zachwycają ich produkty?

Jaki jest twój ulubiony kolor? Bez względu na to, co odpowiesz jestem przekonana, że znajdziesz go w palecie oferowanej przez New Style of Nails. Sama byłam zaskoczona tak ogromnym wachlarzem odcieni. Kto by pomyślał, że można stworzyć kilkanaście czerwieni? Brokaty mieniące się wszystkimi kolorami tęczy? Tutaj nawet czerń jest czarna na kilka sposobów 🙂 Musisz to zobaczyć. Tylko ostrzegam, że wodzenie wzrokiem po wszystkich propozycjach może zakończyć się godzinnym oderwaniem od rzeczywistości 😉


Kolorowe pudry

do trwałego tytanowego manicure


Przyznam się jeszcze do czegoś. Niedawno przeczytałam na jakimś forum kosmetycznym, że producenci mocno naciągają gramatury swoich produktów. Musisz mi uwierzyć na słowo, że… zważyłam je. 28 gramów okazało się być prawdziwe. Podobnie jak 50 mililitrów preparatu Activator i 15 ml Gel Base. Za to kłaniam się nisko. I nie mam więcej pytań 😉

A jeśli ty je masz, odwiedź stronę www.newstyleofnails.eu. Odpowiedzi znajdziesz czytając informacje o metodzie tytanowej i oglądając film instruktażowy. Śmiało skontaktuj się z firmą, jeśli potrzebujesz więcej wiadomości. Doradzą, pomogą, podpowiedzą 🙂

Zdecydowana na wprowadzenie nowego rodzaju manicure do swojego salonu? TUTAJ przeczytasz o elektronicznym sposobie płatności, który wizyty u ciebie uczyni jeszcze bardziej komfortowymi.

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Naturalne kosmetyki Clochee – uzależniają!
Czy będę oryginalna jeśli powiem, że tęsknię za Spa? Pewnie nie. Wszystkim...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.