New Face

Zemits
Zemits

Profesjonalny sprzęt do salonów piękności.

NewFace to ponad 500 urządzeń o różnych funkcjach, opłacalnego, szybko zwracającego się sprzętu i przyborów kosmetycznych, które rozwiązują problemy estetyczne każdego klienta. Pomożemy opracować i zrealizować koncepcję wyposażenia salonu, gabinetu manicure, recepcji, salonu fryzjerskiego, a także wprowadzić innowacyjne rozwiązania, zachowując jednocześnie jedyną koncepcję salonu, kliniki, sanatorium lub centrum odnowy biologicznej.

NewFace to przede wszystkim grupa ludzi zaangażowanych w ulubiony biznes i niestrudzenie starająca się zaoferować kupującym najlepszy wynik. Stale poszerzamy asortyment oferowanych produktów i staramy się uwzględniać każdą opinię, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Cenimy każdego klienta i staramy się budować długotrwałe stosunki partnerskie. Gwarancja i serwis to kluczowe aspekty naszej pracy, jak również najbardziej przystępne ceny dla każdego produktu. Współpracujemy z bezpośrednimi dostawcami, co pozwala nam zagwarantować wysoką jakość produktów. 

Wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z europejskimi standardami jakości. Istnieje program rabatowy, który gwarantuje stabilność i wygodę stałych zakupów oraz niezawodność dostaw materiałów, które są zawsze niezbędne do pracy firm kosmetycznych.

Zemits
Zemits
Zemits
Zemits

tel. 22 102 1945
biuro@newfacebeauty.pl
ul. Brukowa 6A
05-092 Łomianki

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Beautyllagen – nutrikosmetyk, który musisz poznać
Żyjemy szybko. Robimy kariery lub poświęcamy się rodzinie. Czasami umiejętnie łączymy jedno...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *