New Face

Zemits
Zemits

Profesjonalny sprzęt do salonów piękności.

NewFace to ponad 500 urządzeń o różnych funkcjach, opłacalnego, szybko zwracającego się sprzętu i przyborów kosmetycznych, które rozwiązują problemy estetyczne każdego klienta. Pomożemy opracować i zrealizować koncepcję wyposażenia salonu, gabinetu manicure, recepcji, salonu fryzjerskiego, a także wprowadzić innowacyjne rozwiązania, zachowując jednocześnie jedyną koncepcję salonu, kliniki, sanatorium lub centrum odnowy biologicznej.

NewFace to przede wszystkim grupa ludzi zaangażowanych w ulubiony biznes i niestrudzenie starająca się zaoferować kupującym najlepszy wynik. Stale poszerzamy asortyment oferowanych produktów i staramy się uwzględniać każdą opinię, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Cenimy każdego klienta i staramy się budować długotrwałe stosunki partnerskie. Gwarancja i serwis to kluczowe aspekty naszej pracy, jak również najbardziej przystępne ceny dla każdego produktu. Współpracujemy z bezpośrednimi dostawcami, co pozwala nam zagwarantować wysoką jakość produktów. 

Wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z europejskimi standardami jakości. Istnieje program rabatowy, który gwarantuje stabilność i wygodę stałych zakupów oraz niezawodność dostaw materiałów, które są zawsze niezbędne do pracy firm kosmetycznych.

Zemits
Zemits
Zemits
Zemits

tel. 22 102 1945
biuro@newfacebeauty.pl
ul. Brukowa 6A
05-092 Łomianki

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Decumed
Gabinet kosmetologii estetycznejBarbara Garolis Instytut szkoleniowy oraz Gabinet Kosmetologii Estetycznej DecuMed założony przez Barbarę...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.