Na Piękne Włosy

sklep-z-kosmetykami-do-wlosow_Easy-Resize.com

Na Piękne Włosy - nasz rozszerzony asortyment

Od 2016 roku prężnie działamy, rozszerzając nasz asortyment o prawdziwe perełki. No i jako PIERWSI W POLSCE zadbaliśmy o włosy kręcone, sprowadzając do naszego sklepu kosmetyki stworzone do świadomej pielęgnacji włosów kręconych. Na co zwracamy uwagę przy wprowadzaniu nowości? Przede wszystkim na ich skład! W naszym sklepie znajdziesz zarówno znane marki polskie, jak i zagraniczne, które są niedostępne w innych sklepach z kosmetykami do włosów.

Na Piękne Włosy - szeroka oferta kosmetyków dla loków

Masz kręcone włosy i szukasz sklepu dla loków? Dobrze trafiłeś! Nasz sklep napieknewlosy.pl wprowadził szeroką ofertę kosmetyków dla loków. Nieustannie powiększamy swoją ofertę, by zapewnić Wam różnorodność i wybór produktów, które są trudno dostępne na polskim rynku! U nas znajdziecie hity dla loków, jak choćby znaną markę CANTU.

Naturalne Produkty

W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo sprawdzonych naturalnych produktów, w tym także rozmaite zioła, glinki, oleje itp. Jeśli interesuje Cię włosing zgodny z naturą – czytaj dalej! Nasza ziołowa kategoria to prawdziwa gratka dla entuzjastów naturalnej pielęgnacji! Do czego możemy wykorzystać zioła? Do peelingu skóry głowy, pogrubienia włosów, dodania im objętości, ale też do koloryzacji. Z ziół możemy przygotowywać wywary, odwary, maceraty… Jest bardzo dużo metod, by z ziółek wyciągnąć jak najwięcej dobroci.

herbaria-banfi-wcierka-klasyczna-250-ml_Easy-Resize.com
HERBARIA-BANFI-Szampon-250ml_Easy-Resize.com
cantu-aktywator-skretu-355-ml_Easy-Resize.com
hairy-tale-cosmetics-grasshopper-wcierka-regulujaca-100-ml_Easy-Resize.com
hairy-tale-cosmetics-dragon-wash-szampon-oczyszczajacy-250-ml_Easy-Resize.com