Mrotex

Mrotex


mrotex-urządzenie


mrotex-logo

Mrotex – urządzenia medyczne i kosmetyczne

Witamy na oficjalnej stronie firmy Mrotex. Nasza grupa zajmuje się kompleksową obsługą salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej oraz SPA. Firma Mrotex jest wyłącznym dystrybutorem kilku renomowanych firm w zakresie sprzedaży urządzeń medycznych. Takie technologie jak ICOONE®, ICOONE® LASER, Onetec® czy OxyPro Age znajdują uznanie klientów największych klinik medycyny kosmetycznej i salonów odnowy biologicznej w Polsce. Jesteśmy również dystrybutorem dermowypełniacza Algeness. Oferowane przez nas wyposażenie do salonu i gabinetu jest najwyższej jakości i charakteryzuje się najwyższą niezawodnością.

Produkcja specjalistycznych kostiumów Bodysuit.

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych kostiumów Bodysuit używanych do masażu podciśnieniowego które z powodzeniem sprzedajemy na wszystkich kontynentach w ponad 50 krajach. Jesteśmy jedynym oficjalnym producentem kostiumów wykorzystywanych w zabiegach ICOONE. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo bogatą ofertę akcesoriów i części eksploatacyjnych do urządzeń masażu podciśnieniowego. Posiadamy szereg części oraz akcesoriów zamiennych do urządzeń Cellu M6® francuskiej firmy LPG Systems®

Mrotex – profesjonalne szkolenia

Prowadzimy profesjonalne szkolenia z zakresu podstawowej kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała, a także kurs masażu I stopnia. Każdy z bloków składa się z części teoretycznej oraz praktycznej.

mrotex-bodysuit-ubranie-rękaw

mrotex-fizjoterapia

mrotex-bodysuit-ubranie-cały-komplet


Poprzednie
Następne

tel. 71 345 90 55
office@mrotex.com
ul. Robotnicza 68
53-608 Wrocław

Tags from the story
Stworzone przez
Więcej od Adrianna Pasternak
HappyFace & Body
  Jaki jest najpopularniejszy zabieg z Waszej oferty? Wodorowe oczyszczanie, peeling węglowy,...
Czytaj więcej