MAGNEFFIO – Kropelkowo-powietrzna fala elektromagnetyczna

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a my z dnia na dzień pozbywamy się kolejnych warstw ubrań i pokazujemy coraz więcej ciała.

Jest to zatem doskonały okres by zacząć wprowadzać do oferty zabiegi na ciało. Każdemu zależy na ładnej, smukłej i wysportowanej sylwetce, a nasza technologia jest w stanie to ułatwić i pomóc osiągnąć naprawdę spektakularne efekty.

Zacznijmy od wysmuklenia i ujędrnienia ciała

Thermogenique to ultradźwiękowy kawitacyjny aparat wyszczuplający, który dostępny jest na naszym krajowym rynku od pewnego czasu, dzięki czemu możemy podziwiać setki, a nawet tysiące spektakularnych i zachwycających efektów. 

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu, (tak zwane fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną. Jest to jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczna – liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.


Urządzenie

oraz wszystkie informacje


Urządzenie wykorzystuje unikalną technologię głębokiego podgrzewania (technologia plazmowa), gdzie dochodzi do przebudowy kolagenu i sprzyja tworzeniu nowego kolagenu. Przebudowa skóry ma miejsce w ciągu kilkunastu miesięcy i trwa około dwóch lat.

Czas na budowę mięśni

Urządzenie Magneffio zostało stworzone z myślą o kształtowaniu i modelowaniu sylwetki, ale przede wszystkim do budowania mięśni. Za sprawą autorskich procedur zabiegowych i w oparciu o falę elektromagnetyczną urządzenie daje rewelacyjne efekty zabiegowe. Technologia pozwala pozbyć się tłuszczu z newralgicznych partii ciała: brzucha, ud, pośladków i ramion oraz je wymodelować (brazylijskie pośladki). Magneffio to również budowa mięśni i wzmocnienie kręgosłupa. 

Metoda działania oparta jest o falę elektromagnetyczną, która dociera na głębokość od 4 do 6 centymetrów w głąb i tam generuje około tysiąca skurczy mięśni na minutę. W czasie półgodzinnego zabiegu partia ciała poddana zabiegowi otrzymuje 30 tysięcy impulsów, które generują taką samą liczbę skurczy. Mamy zatem 30-minutowy intensywny trening do przeprowadzenia w naszym gabinecie.

Technologia pozwala na:

 • budowanie mięśni,
 • kształtowanie i modelowanie sylwetki,
 • redukcję tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnianie ciała.

Działanie na wybranych partiach ciała:

 • brzuch,
 • pośladki,
 • uda,
 • ramiona.

Autorskie protokoły zabiegowe:

 • 12 protokołów na budowanie mięśni,
 • 6 protokołów wyszczuplających,
 • 3 protokoły ujędrniające,
 • 2 protokoły na wzmocnienie kręgosłupa.

Urządzenie

oraz wszystkie informacje


Osoby zainteresowane pokazami w swoim gabinecie zapraszamy do kontaktu z naszą marką. Zachęcamy również do udziału w naszych wydarzeniach on-line oraz spotkaniach odbywających się na terenie całego kraju. TUTAJ poznasz bliżej markę M’onduniq.

Mam też dla Ciebie propozycję czegoś słodkiego, co na pewno nie zrujnuje Twojej sylwetki. Sprawdź TUTAJ. 😉

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Kosmetyki do stóp — odkrywamy nasze hity!
Kosmetyki do stóp to nieodłączny element regularnej pielęgnacji. Powiedz z ręką na...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.