MAGNEFFIO – Kropelkowo-powietrzna fala elektromagnetyczna

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a my z dnia na dzień pozbywamy się kolejnych warstw ubrań i pokazujemy coraz więcej ciała.

Jest to zatem doskonały okres by zacząć wprowadzać do oferty zabiegi na ciało. Każdemu zależy na ładnej, smukłej i wysportowanej sylwetce, a nasza technologia jest w stanie to ułatwić i pomóc osiągnąć naprawdę spektakularne efekty.

Zacznijmy od wysmuklenia i ujędrnienia ciała

Thermogenique to ultradźwiękowy kawitacyjny aparat wyszczuplający, który dostępny jest na naszym krajowym rynku od pewnego czasu, dzięki czemu możemy podziwiać setki, a nawet tysiące spektakularnych i zachwycających efektów. 

Urządzenie wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu, (tak zwane fat burners), które ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Z kolei działanie thermogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną. Jest to jedno z najnowszych osiągnięć technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica thermogeniczna – liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.


Urządzenie

oraz wszystkie informacje


Urządzenie wykorzystuje unikalną technologię głębokiego podgrzewania (technologia plazmowa), gdzie dochodzi do przebudowy kolagenu i sprzyja tworzeniu nowego kolagenu. Przebudowa skóry ma miejsce w ciągu kilkunastu miesięcy i trwa około dwóch lat.

Czas na budowę mięśni

Urządzenie Magneffio zostało stworzone z myślą o kształtowaniu i modelowaniu sylwetki, ale przede wszystkim do budowania mięśni. Za sprawą autorskich procedur zabiegowych i w oparciu o falę elektromagnetyczną urządzenie daje rewelacyjne efekty zabiegowe. Technologia pozwala pozbyć się tłuszczu z newralgicznych partii ciała: brzucha, ud, pośladków i ramion oraz je wymodelować (brazylijskie pośladki). Magneffio to również budowa mięśni i wzmocnienie kręgosłupa. 

Metoda działania oparta jest o falę elektromagnetyczną, która dociera na głębokość od 4 do 6 centymetrów w głąb i tam generuje około tysiąca skurczy mięśni na minutę. W czasie półgodzinnego zabiegu partia ciała poddana zabiegowi otrzymuje 30 tysięcy impulsów, które generują taką samą liczbę skurczy. Mamy zatem 30-minutowy intensywny trening do przeprowadzenia w naszym gabinecie.

Technologia pozwala na:

 • budowanie mięśni,
 • kształtowanie i modelowanie sylwetki,
 • redukcję tkanki tłuszczowej,
 • ujędrnianie ciała.

Działanie na wybranych partiach ciała:

 • brzuch,
 • pośladki,
 • uda,
 • ramiona.

Autorskie protokoły zabiegowe:

 • 12 protokołów na budowanie mięśni,
 • 6 protokołów wyszczuplających,
 • 3 protokoły ujędrniające,
 • 2 protokoły na wzmocnienie kręgosłupa.

Urządzenie

oraz wszystkie informacje


Osoby zainteresowane pokazami w swoim gabinecie zapraszamy do kontaktu z naszą marką. Zachęcamy również do udziału w naszych wydarzeniach on-line oraz spotkaniach odbywających się na terenie całego kraju. TUTAJ poznasz bliżej markę M’onduniq.

Mam też dla Ciebie propozycję czegoś słodkiego, co na pewno nie zrujnuje Twojej sylwetki. Sprawdź TUTAJ. 😉

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
ChiodoPro
Najwyższa jakość dla profesjonalistów. ChiodoPRO od początku swego istnienia wprowadziło na polski...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *