Luciano

Luciano - gęste i zdrowe włosy

     Luciano.com.pl to nie tylko grupa specjalistów, którzy codziennie szukają nowych rozwiązań w dziedzinie zagęszczania włosów. Najlepszą definicją naszej firmy są przede wszystkim setki usatysfakcjonowanych klientów, którym oferowane przez nas produkty przywróciły radość z gęstych i zdrowych włosów.

Bogate doświadczenie

Wypadanie włosów to złożony problem, dający o sobie znać na wielu płaszczyznach naszego życia. Utrata pewności siebie oraz poczucia własnej atrakcyjności może przecież źle odbijać się zarówno na życiu zawodowym jak i towarzyskim. Postanowiliśmy więc stworzyć skuteczną alternatywę dla tego problemu budując i rozpowszechniając ofertę nowoczesnych specyfików. W tym celu podjęliśmy współpracę z uznanymi europejskimi oraz amerykańskimi producentami i od lat przenosimy ich sprawdzone rozwiązania na polski rynek. Dzięki bogatemu doświadczeniu w dystrybucji tego rodzaju produktów, potrafimy zachować szczególną dyskrecję w stosunku do każdego zamówienia.

Wysoka jakość produktów

Nasze produkty do zagęszczania włosów zbudowane są z czystej keratyny, która jest naturalnym budulcem ludzkiego włosa. Tajemnica sukcesu tkwi również w technologii ich produkcji. Nasze Mikrowłókna Keratynowe najpierw selekcjonowane są pod względem jakości a dopiero później cięte na optymalną “mikroskopijną” długość w sterylnych laboratoryjnych warunkach. Dzięki odpowiednim kształtom “ludzkiego włosa” oraz rozmiarom, mikrowłókna wczepiają się do włosów, nawet tych najdrobniejszych dopasowując się do ich grubości oraz długości tworząc naturalnie wyglądające włosy oraz dowolnie modelowaną fryzurę.